Hocam çok acil babam hakkında :(

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
841
33
Sevgili Hocam;
Babam yıllardır herşeyi sorun yapar ve ,kime kızsa sinirini annemden çıkartır.Geceleri uyumaz anneme sürekli söylenir.şöle yaptın şu senin yüzünden senin annen böle senin kardeşin böyle..Annem cevap vermeyincede kızarmış sen beni dinlemiyosun filan diye.Annem çok sessiz asla cevap veremez en fazla ağlar.Kendisi şeker kolastrol tansiyon hastası.Bide evde babanemiz var.oda anneme düşman sanki.açığını arar babamı doldurur.Bu sebeple 4 kız kardeşiz hepimizde çok kötü çocukluk dönemi geçirdik.ablamlar şuan evli.bende ekimde evleneceğim ama gözümüz arkada annemi tek koruyan bendim.ben gidince savunmasız kalıcak.Babamla konuşmakta fayda etmiyo bize ses çıkartmıyo biz gidince anneme söyleniyomuş.Hocam bu ara iyice yoğunlaştı.annem hergün ağlıyor.babam çok üzüyor annemimafoldumben
babam doktora gitmeyi kabul etmiyor.onu rahatlatıcı sakinleştirici geceleri uyuması için bi ilaç önerebilirmisiniz bizde yemeğine falan koysak.Hocam inanın başka çaremiz kalmadı ailemiz perişan oldu.Lütfen yardım edinmafoldumben
Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum...mafoldumben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…