Hobilerimiz yakınlarımızın fobisi olursaa:69:

gecedicle

guguş oğlum :)
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
1.349
2
Merhaba arkadaşlar bu konuyu açma sebebim eşimin hobisinin zaman zaman onu özlememe neden olması, kendisi balık hastası evde 2 tane akvaryumumuz var ve onlara çok fazla vakit ayırıyo ben balıkları eskiden çok severdim,yanlış anlamayın şimdide seviyorum ama çok ibaresi kalktı başından eşim sağolsun, şuan ben burda yazarken bile o balıklarla yaa :) tamam hobisine karşı değilim ama bu aşırıya kaçıyo onun yüzünden akvaryum artık bende fobi olucak yakında merak ediyorum böyle sorunlar yaşayan varmı? :))

Son düzenleme:
ben varım.eşim tam bir güvercin hastası.bahçemizdeki kümeste 20-25 tane var.arkadaşlarına veriyor,parayla satıyor ama bir türlü bitmiyor.sürekli yumurtluyorlar çifter çifter.eşimde kümesteki pisliklerini temizler,hava iyi olunca uçurur.internette arkadaşlarıyla sürekli güvercin muhabbeti yapar.bazen benim bile varlığımı unutur.bende sinir olmaya başlıyorum.

benım eşimde av hastası. tamam sizinkilerden farklı ama, bu durum evlendikten sonra bana batmaya başladı. pis av kıyafetlerinden mermilerden tüfeklerden hatta yaban tvden bile bıktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…