Hobilerimiz yakınlarımızın fobisi olursaa:69:

gecedicle

guguş oğlum :)
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
1.349
2
Merhaba arkadaşlar bu konuyu açma sebebim eşimin hobisinin zaman zaman onu özlememe neden olması, kendisi balık hastası evde 2 tane akvaryumumuz var ve onlara çok fazla vakit ayırıyo ben balıkları eskiden çok severdim,yanlış anlamayın şimdide seviyorum ama çok ibaresi kalktı başından eşim sağolsun, şuan ben burda yazarken bile o balıklarla yaa :) tamam hobisine karşı değilim ama bu aşırıya kaçıyo onun yüzünden akvaryum artık bende fobi olucak yakında merak ediyorum böyle sorunlar yaşayan varmı? :))

Son düzenleme:
ben varım.eşim tam bir güvercin hastası.bahçemizdeki kümeste 20-25 tane var.arkadaşlarına veriyor,parayla satıyor ama bir türlü bitmiyor.sürekli yumurtluyorlar çifter çifter.eşimde kümesteki pisliklerini temizler,hava iyi olunca uçurur.internette arkadaşlarıyla sürekli güvercin muhabbeti yapar.bazen benim bile varlığımı unutur.bende sinir olmaya başlıyorum. :KK47::KK47:

benım eşimde av hastası. tamam sizinkilerden farklı ama, bu durum evlendikten sonra bana batmaya başladı. pis av kıyafetlerinden mermilerden tüfeklerden hatta yaban tvden bile bıktım.

X