HIV Hakkında

starlight00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
16
17
Merhaba arkadaşlar şüpheli ilişkiden 3 ay sonra test verdim negatif ayrıca 187. Günde test verdim sonuç böyle. Bu süre yeterli midir? Yeniden test olmalı mıyım? Bilen arkadaşlardan acil cevap lütfen.

Eklentiler

• 1000002417.jpg
    1000002417.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 187
Merhaba arkadaşlar şüpheli ilişkiden 3 ay sonra test verdim negatif ayrıca 187. Günde test verdim sonuç böyle. Bu süre yeterli midir? Yeniden test olmalı mıyım? Bilen arkadaşlardan acil cevap lütfen.
Hivden şüphelenilen kadar kiminle ilişki yaşadınız öyle.bir de neden yani hastalık şüpheli ilişki yaşanır ki?

Hivden şüphelenilen kadar kiminle ilişki yaşadınız öyle.bir de neden yani hastalık şüpheli ilişki yaşanır ki?
La havle.
Alnında mı yazıyor kardeşim milletin?
Adı üstünde şüphe varsa önlemimizi alalım başkasının da sebebi olmayalım diye.
Sana danışırım bir dahakine.

Benim için korunma.çok zor hamile kalan biriyim çünkü.kendimi biliyorum.hivden şüpheleneceğim biriyle de ilişkiye girmem yani.şu yaşa geldim cinsel hastalık nedir bilmem.
Korunmasız girdiğin her ilişkide bu tarz riskler var. Adamlardan temizdir raporu alıyon heralde ilişkiden önce.

Benim için korunma.çok zor hamile kalan biriyim çünkü.kendimi biliyorum.hivden şüpheleneceğim biriyle de ilişkiye girmem yani.şu yaşa geldim cinsel hastalık nedir bilmem.
Bacım insan en güvendiği kocasından da kapıyor, ne oldum deme ne olacağım de...
Bu kız da gidip bile bile hivli birisiyle olmadı ya, az empati..

Amaaan Ferhansı ciddiye almayın ya :KK70:
Valla seni biliyoruz biz. Hem korunmuyorsun hem bekçilik yapıyosun boş yapma ortalık hpv kaynıyor diğer hastalıkları bilmiyorsun bile ondan temizim sanıyorsun. Boydan bir kontrol ettir görelim hpv vs var mı yok mu.

Amaaan Ferhansı ciddiye almayın ya :KK70:

Valla seni biliyoruz biz. Hem korunmuyorsun hem bekçilik yapıyosun boş yapma ortalık hpv kaynıyor diğer hastalıkları bilmiyorsun bile ondan temizim sanıyorsun. Boydan bir kontrol ettir görelim hpv vs var mı yok mu.
Yok tabi ki.bekçilik yapmıyorum ki şüphelendiğin biriyle neden ilişkiye girer ki bir insan dedim.bunun ahlak bekçiliğini ne alakası var.o kadar erkekle ilişkiye girdim.bir tanesinde bile test yapma düşüncesi gelmedi bana.şüpheli ilişki çok saçma bir tanım.

Alnında hivli mi yazıyor da şüpheleneceksin? :deli:
Eee insanlar kavun da değil malum koklanarak anlaşılmıyor.
Korunmasız girilen her ilişkiden virüs kapılabilir. Bebek yüzlü masum görünümlü erkekler de zührevi hastalık kokteyli olabilir, dikkat et derim ferhans.

Sıkmayın canınızı, bu konularda en net bilgi doktorunuzdadir. Sizi ayiplayip, yargılamadan bilgilendirir.
Ne yargılaması.okuduğunu anlamaktan aciz arkadaş.o kadar erkekle ilişkiye girdim.gidip hiv testi yaptırayım diye düşünmedim.hastalık geçer mi diye düşüneceğin adamla ilişkiye girmek mantıklı mı? Bunun ahlak bekçiliğini ne alakası var? Tamamen mantıksal bir olay.

Alnında hivli mi yazıyor da şüpheleneceksin? :deli:
Eee insanlar kavun da değil malum koklanarak anlaşılmıyor.
Korunmasız girilen her ilişkiden virüs kapılabilir. Bebek yüzlü masum görünümlü erkekler de zührevi hastalık kokteyli olabilir, dikkat et derim ferhans.
Eee şüpheli ilişki diyor.ben niye yaptırma ihtiyacı duymuyorum.ve bence alnında yazıyor evet.hâlinden tavrından yaşayış tarzından.senelerdir çok eşli hayat sürerim genital hastalık bilmem.demek ki sizin bağışıklık sistemlerinizde de sorun var.herkes hpv.

Ne yargılaması.okuduğunu anlamaktan aciz arkadaş.o kadar erkekle ilişkiye girdim.gidip hiv testi yaptırayım diye düşünmedim.hastalık geçer mi diye düşüneceğin adamla ilişkiye girmek mantıklı mı? Bunun ahlak bekçiliğini ne alakası var? Tamamen mantıksal bir olay.
Çok eşli hayatınız ve bu mantığınız ile size hayatta başarılar diliyorum.
Konu sahibi arkadaşa da sabır!

X