Histeroskopi

Edaavcialtuner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
32
3
38
Merhabalar bir şey soracağım yardımcı olursanız sevinirim. Ben Nisan 24 te histeroskopi oldum rahim Y şeklindeydi o düzeltildi polipler alındı Spral takıldı doktor 2 ay sonra çıkarıcaz dedi hatta daha yeni adet oldum ama sol kasık ağrım var 10 dk bir giriyor bacağıma vuruyor adet kanamam normal ama ağrı dayanılacak gibi değil normal mi? Ya da bu durumu yaşayan var mı?

Merhabalar bir şey soracağım yardımcı olursanız sevinirim. Ben Nisan 24 te histeroskopi oldum rahim Y şeklindeydi o düzeltildi polipler alındı Spral takıldı doktor 2 ay sonra çıkarıcaz dedi hatta daha yeni adet oldum ama sol kasık ağrım var 10 dk bir giriyor bacağıma vuruyor adet kanamam normal ama ağrı dayanılacak gibi değil normal mi? Ya da bu durumu yaşayan var mı?
Kuzum bir bilgim yok ama bence doktora bi danış

Merhabalar ben yapışıkşıklardan dolayı histeroskopi oldum birhafta normal adet gibi kanamam oldu hafif hafif sonra 7. Gün çok şiddetli kanamam oldu durmadı ve çok büyük (çocuk kafası kadar) pıhtı geldi ve ilaç serum hastanede yattım 2 gün kan felan verildi bunu yaşayan vae mı aranızda yardımcı olun lütfen şuan ilaçlarla kanamam lekelenmeye döndü ama kasık ağrım çok sizce ne olmuş olabilir ?

X