Histeroskopi

Nurasel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2022
171
62
30
Hanımlar merhaba polipten kaynaklı histeroskopi olanlar var mı histeroskopi sonrası spiral takıldı mı size sonrasında da balon tedavisi gördünüz mü yaşadıklarınızı paylaşabilir misiniz ayrıca ilişki yasağı verdiler mi size de

Bende perde ve polipten oldum cnm spiral yerine ilaç verildi kanaman bittiyse ilişki yasağı yok ama ben 2 hafta ilişki yasamadim

Bizde de adetten sonra korunmayı bırakmamızı söyledi. Umarım hayırlı haberlerinizi alırız. Tekrardan yaz olur mu.

Merhaba arkadaşlar ben de cumartesi günü t şeklinde rahim düzeltmesi için histeroskopi oldum ağrıyla beraber hafif kanama oluyor doktor iki üç gün ilişkiye girmemeniz yeterli dedi ama tedirginim antibiyotik de düzenli kullanamadım çok dokundu mideme ne yapmalıyım sizce üç günden fazla mi beklemek gerekiyor enfeksiyon riskine karşı

Antibiyotik kullanımı çabuk iyileşmesi ve enfeksiyon kapmaması için bende kullandım keşke doktoruna sorsaydın miden için belki alternatifleri vardır

Antibiyotik kullanımı çabuk iyileşmesi ve enfeksiyon kapmaması için bende kullandım keşke doktoruna sorsaydın miden için belki alternatifleri vardır
Danıştım doktoruma çok kötü yaptıysa bırak dedi ama işlemden üç dört gün sonra falan piyeloseptyl aldım sistit belirtisi hissedince iyi de geldi bakalım şimdi nasıl işleyecek süreç gönlüm bu ay gebelik olmasından yana ama hayırlısı

Umarım İnşaAllah hayırlı haberler alırsınız yazın tekrardan olur mu olumlu veya olumsuz
Ayrıca histeroskopiden sonra kaçıncı adetiniz bu benim ilk adetim doktorum tarlusal verdi onu kullandım o adetten sonra adet olmadım halen herhangi bir hamilelik belirtisi yaşamıyorum sadece sol kasığım da ara ara kramp tarzı ağrılar oluyor o kadar testte yaptım negatif hep sonuç herşeyin hayırlısı

Histeroskopiden sonra henüz adet olamadım canım son adet tarihinden bu yana 42 gün falan geçti ben de adet söktürücü alayım bir an önce sonra ilk doktor kontrolüne gideyim adetin ikinci günü diye düşünüyordum doktoruma yazdım kan testi ver sağlık ocağında öyle bakalım dedi bu kadar sürede idrar testleri güvenilir olmuyor dedi salı günü verdim hala düşmedi e nabiza yarın öğrenirim belirti hissetmiyorum tek belirti var o da yumurtlama belirtisi olan şeffaf uzayan akıntı bir de hiç sivilce çıkmazdı çene bölgemde sivilcelenme yaşıyorum bakalım yarın ne çıkacak yazarım gene. Kaç gün geçti son adetten beri inşallah yerleşme ağrısıdır ikimiz için de hepimiz için de hayırlı güzel sonuçlar olsun

Kan sonucu negatif ama üzülmedim ameliyat sonrası iyi bir toparlasin rahim kendini belki böylesi daha iyidir tarlusala basliycam bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…