Histeroskopi sonrası kanama

Megi99

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2017
260
134
32
Hanımlar çarşamba histeroskopi oldum ara ara lekenme tarzında kanamam oluyor normal mi sizce

Hanımlar çarşamba histeroskopi oldum ara ara lekenme tarzında kanamam oluyor normal mi sizce
Evet benim de oldu ama benim çizik atılmısti rahime yara olmuştu ara ara kanama normal

Merhaba kanamaniz geçti mi acaba? Ben salı günü oldum 4.gun bugün parça şeklinde siyah akışkan ve ara ara kan çok az gelmeye devam ediyor ne zaman geçti sizin ?

Merhaba kanamaniz geçti mi acaba? Ben salı günü oldum 4.gun bugün parça şeklinde siyah akışkan ve ara ara kan çok az gelmeye devam ediyor ne zaman geçti sizin ?
Benim 4 5 gün kadar sürdü ara ara kahverengi şeklindeydi normaldir diye düşünüyorum siz neden yaptırmıştınız

Benim 4 5 gün kadar sürdü ara ara kahverengi şeklindeydi normaldir diye düşünüyorum siz neden yaptırmıştınız
Benim hsg ile aynı zamanda tanı için yapıldı histeroskopi.. tek tüp kapalı çıktı.. çok büyük bir işlem yapılmadığı için hızla geçer diye düşünmüştüm.. ama ara ara hala kahverengi parçalı akışkan akıntı devam ediyor.. çabuk iyileşir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…