Histeroskopi sonrasi adet geçikmesi

lalemis

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
50
24
Selam kızlar 31 agustos son adet tarihim. Yurdışında yaşıyorum 6 eylül de histeroskopi oldum turkiyede, rahim t şeklindeydi düzeittim başka bi sorunun yok dedi doktorum bugün 39 gün oldu ve hala adet olmadim çıldırıcam acaba yapışıklık mi oldu korkuyorum normalde 30 günde bi olurum.
Sizin adetiniz kacinci gun geldi yapisiklik felan oldumu. Burda doktordan kolay randevu alip gidemiyorum da . Varmi bilgisi olan yardim lütfen:KK43:

Merhaba ben de histereskopi oldum ve operasyon sonrası dediğiniz gibi reglim gecikti, hatta operasyondan sonra ortalama 35-38 gün arası regl oldum ve doktora sorduğumda olabileceğini söyledi.

Selam kızlar 31 agustos son adet tarihim. Yurdışında yaşıyorum 6 eylül de histeroskopi oldum turkiyede, rahim t şeklindeydi düzeittim başka bi sorunun yok dedi doktorum bugün 39 gün oldu ve hala adet olmadim çıldırıcam acaba yapışıklık mi oldu korkuyorum normalde 30 günde bi olurum.
Sizin adetiniz kacinci gun geldi yapisiklik felan oldumu. Burda doktordan kolay randevu alip gidemiyorum da . Varmi bilgisi olan yardim lütfen:KK43:
Bende histereskopi ameliyatı oldum 9 ekimde adet gunum sadece 2gün gecikti ameliyat sonrasi olabiliyormuş endişelenmeyin eğer içiniz rahat etmiyorsa başka bir doktora görünün:)

Ben daha olmadım 1 ay sonra olcam sanrm ama doktor teferruat girmedi sen neden oldun şartmı ameliyat olmasak ne olr mesela

Benim teşhis amaclı operatif histeroskopiydi
Rahim t şeklindeymis düzeltildi ve miyomlar teminlendi
Benimde t şeklinde ne dedi dpntrun gebe kalırsan düşük VS problem mı olrmu yoksa çok dar o alanı biraz açmam ı lazm dedi doktor in

Benimde t şeklinde ne dedi dpntrun gebe kalırsan düşük VS problem mı olrmu yoksa çok dar o alanı biraz açmam ı lazm dedi doktor in

bebek olusmasi icin alan yok o yüzden hamile kalamiyor olabilirsin, kalsan bile düsebilir ihtimal dedi.
son muayene de hersey yolunda dedi bakalim estrofem ve cyclo prognova kullaniorum su an.

i [QUOTE="lalemis, post: 61845060, member: 282170"] bebek olusmasi icin alan yok o yüzden hamile kalamiyor olabilirsin, kalsan bile düsebilir ihtimal dedi. son muayene de hersey yolunda dedi bakalim estrofem ve cyclo prognova kullaniorum su an. [/QUOTE] Sonucunuz ne oldu adet oldnzmu

i [QUOTE="lalemis, post: 61845060, member: 282170"] bebek olusmasi icin alan yok o yüzden hamile kalamiyor olabilirsin, kalsan bile düsebilir ihtimal dedi. son muayene de hersey yolunda dedi bakalim estrofem ve cyclo prognova kullaniorum su an. [/QUOTE] Sonucunuz ne oldu adet oldnzmu
Evet 13 gün gecikmeli olmuştum ben

bebek olusmasi icin alan yok o yüzden hamile kalamiyor olabilirsin, kalsan bile düsebilir ihtimal dedi.
son muayene de hersey yolunda dedi bakalim estrofem ve cyclo prognova kullaniorum su an.
bende hıstereskobi oldum ve rahımımde t seklınde oldugumu soyledi doktorum bende estrofem kullanıyom ama benım adetımgeldı hemde tam gunumde oldum ama eskısınden daha cok kanamam var bakalım kac gun surcek bugun 4. gunum adetımın :)

Histereskobi olanlar çok mu zor birsey
asla zor degıl ben genel anestesıyle oldum ve benım amalıyatım yarım saat surdu bu durumuna gore degısıyo ama agrısız acısız oluyo anestezıden sonra sadece biraz adet agrısı gıbı agrı oluyo o kadar korkulcak bısey degıl merak etme canım

X