Histeroskopi olup sonraki adeti uzun süren var mi

Lila2455

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2021
1.545
1.204
30
Bundan bir buçuk ay önce histeroskopi oldum ameliyatta rahip genişletme yapıldı birde parça alındı 20 gün estrofem 10 günde duphaston ve estrofem birlikte kullandım ilaçlar bittikten 3 gün sonra da adet oldum ama böyle daha önce adet olmamıştım aşırı kanamam oldu doktorum normal dedi hatta göğüs hassasiyetim falan devam etti bugün 11. Günüm hala kanamam devam ediyor lekelenme şeklinde devam etse sorun etmicem ama hala adetin 3. Gunundeymisim gibi kanamam oluyor doktoruma ulaşamadım bulunduğum yerde de sıra bulamadım aranızda benim gibi durum yaşayan var mı acaba

Bundan bir buçuk ay önce histeroskopi oldum ameliyatta rahip genişletme yapıldı birde parça alındı 20 gün estrofem 10 günde duphaston ve estrofem birlikte kullandım ilaçlar bittikten 3 gün sonra da adet oldum ama böyle daha önce adet olmamıştım aşırı kanamam oldu doktorum normal dedi hatta göğüs hassasiyetim falan devam etti bugün 11. Günüm hala kanamam devam ediyor lekelenme şeklinde devam etse sorun etmicem ama hala adetin 3. Gunundeymisim gibi kanamam oluyor doktoruma ulaşamadım bulunduğum yerde de sıra bulamadım aranızda benim gibi durum yaşayan var mı acaba
Rahim işlem gördüğü için olabilir canm içerde kan kalmasında ise gelmesi senin için daha iyi bir şey eğer 15 günü geçer ise ve aynen azalma olmadan kanama devam eder ise görün doktora bi ama stres yapma. Bende kürtaj sonrası ortalama 24 gün kanama yaşadım. Rahim temizlenmesi diye düşün

Bide ek olarak canm bende histereskopi sonrası 9 gün kanama yaşamıştım ve çok fazla olmuştu normal demişti doktor

Hanımlar merhaba bende Histereskopi oldum ara ara kanamalarım oluyor doktorda adet olunca kontrole gel demişti şimdi anlamıyorum da adet mi başlıycak leke. Mi tedavi için de bu süreci kaçırmamak gerek nasıl anlayabilirim adetime de 7 gün var acaba normalde kaç gün sürüyor benim 2 gün lekeyse 1 gün yok devamlı olmuyor da bilen yardımcı olursa sevinirim

X