Histereskopi sonrası cinsellik

minikyonca

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
72
18
28
Merhaba yaklaşık bir ay önce histereskopi ameliyatı oldum 15 gün ilişki yasağı ve 1 ay dinlenme verdi doktorum. İlişki sırasında vajinanın daha geniş olduğunu hissettim. Bu geçici bir durum mu ? Yaşayan varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz arkadaş

vajina oyle bi kerede esnekliğini sıkılıgını kaybetcek kadar serbest kaslı değil :) dogum yapmak falan lazım bildiğim sana oyle gelmiştir. yeterınce kayganlıktan ya da yeterınce hazırlıktan sonra oyle hıssedılebılıyo. hsg de cektirdim histeroskopi amelıyatı da oldum. normal vajınal muayenede kullanılan aletle orayı acık tutup yapıyolar mınık cubuklarla. genişletcek bişi yok ama cok rahatsızsan kegel egzersızı yap ılla ki fark edıyo

Çok teşekkür ederim o kadar korkuyorum ki. Daha hamile olmadan çok fazla muayene oldum ameliyat falan derken böyle bir durum yaşamaktan endişeliyim

Merhaba bende Bugün oldum bana ilişki yasağı diğer adet günüme kadar verdi doktorum yaklaşık 3-4 hafta yani belki hala tam iyileşmemiştir

Merhaba bende 1 ay önce yaptırdım ve banada doktor rahim ağzınız çok dar onu genişletmek için işlem yaptım dedi 1 ay da ilişki yasağı vermişti şuan ne durumda bilmiyorum dün kontrole gittim ip mi ne kalmış erir gidermiş normalde ama benimki duruyormuş bi kaç aletle kestiler o ipi biraz canım yandı açıkçası onun ne olduğunu tam olarak anlayamadım sizde öyle bişey oldumu

Aaa ilk defa sizden duyuyorum böyle bir şey. Bize 1 ay ilişki yasağı 1 ay da korunma verdi doktorum. 2 ayım bitti adet bitiminden sonra doktora gittiğim için yumurta geliştirici kullandım ve şu an 10 gün ara ile kanamam oldu böyle bir şey yaşadınız mı?

Bana 1 ay korunma diye bişey demedi ve 1 ay ilişki yasağınada moralim bozuldu çünkü tüp bebek tedavisinden sonra ki 1 ay veya 2 ay içinde doğal yollada hamile kalınabiliyormuş alınan ilaçlayüzünden ve kanamada en fazla 1 hafta olmuştur ilk iki üç gün biraz fazlaydı ama oda çok hafif gene sonra ki günlerde lekelenme şeklindeydi şimdi 2. Tedaviye başlayacaz ama gene 1 ay doğal yolla denemek istediğim için ara verdik gelecek ay 2. tedaviye başlayacaz Allah izin verirse

Ne kadar süre oldu şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…