Histereskopi olanlar bursada

selam, zorlu bir operasyon mu acaba sonrasında cok agrı sızı oluyor mu? bende bu ay olacagım ve korkuyorum lütfen bilgi verebilir misiniz?

selam, zorlu bir operasyon mu acaba sonrasında cok agrı sızı oluyor mu? bende bu ay olacagım ve korkuyorum lütfen bilgi verebilir misiniz?
İki ay önce oldum çok korkuyordum ama o kadar kötü bi şey değil kısa süreli bi operasyon ve aynı gün bi kaç saat içinde taburcu oldum 10 gün içerisinde toparladım kendimi ağrı kesici ilaçlardan biri biraz yan etki yaptı sanırım bu yüzden geç toparladım

bu süreçte agrınız mı oldu kanamanız mı oldu ne gibi bir zorluk yaşadınız acaba? bende çok korkuyorum bir de operasyondan bir ay sonra tüp bebek transferim olacak o zamana kadar iyileşir miyim çok endişeliyim. size de çok çok geçmiş olsun. bilgi verdiğiniz içinde çok teşekkür ederim.

Merhaba bende 20 gün önce ameliyat oldum çok korkulacak birşey değil

Merhaba bir hafta içerisinde kendinizi çok iyi toplarsiniz ilk gün biraz kanamam ve ağrım oldu sonrasında 2 veya 3 gün lekelenme oldu o kadar benim başka rahatsızlıklarım olduğu halde bile hızlıca iyileştim üstelik bana bakacak hiç kimse yoktu eşim bile yalnızdım

çok geçmiş olsun çok teşekkür ederim bilgi için

Kızlar ben de Şehir hastanesinde polip ameliyatı oldum ama doktorum herhangi bir ilaç veya öneri de bulunmadı.Antibiyotik filan kullanmalıydım?

Benim doktorum antibiyotik ağrı kesici ve bi tane de mide ilacı yazmıştı 10 gün falan kullandim
Doktorumdan pek memnun kalmadım zaten sanki bana lutfediyor gibi davrandı. Acıdan bir sey de sormak aklıma gelmedi. 4. günum ama alayım antibiyotik. Çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…