histerastkopiden sonraki hamilelik

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
arkadaşlar eğer bilenimniz varsa yardımcı olurmusunuz bana ben histerastkopi ameliyatı geçirdim düşük ve dış gebelikle karşılaşmaktan çok korkuyom böyle bişiy olabilirmi nolur bileniniz varsa bana cvp yazsın lütfen!!!

ameliyatla bu dediklerininin hiç bi alakası yok niye böyle bi kaygın var anlamadım.normal olan her gebelikte az da olsa böyle bi ihtimal vardır bence histereskopi olduysan rahminde bir problem olup olmadığını tüplerinin durumunu vs hakkında bilgi sahibi olmuşundur.korkma açıkcası yersiz bi kaygı gibi geldi..

Histeroskopi yaptırdım ve bende yakın zamanda öğrendim. Rahim bozukluğu varsa ve ameliyatla düzeltilse bile düşük riskiniz varmış. Rahim anomalileri olan insanlarda rahim azğı açılabiliyor. Hamileyken dikiş gerekebilir. Sürekli kontrol altında olmakta fayda var.

ben nette okumuştum 2 kayıbım olduğu içinmidir bilmem bu korku yüreğime yerleşti hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum doktorum bir sorunun yok artık demesine rağmen böyle hissediyorum.bide bende rahim perdesi vardı..

X