Mutfak Dekorasyonu Hisar Multi Granit Tencere Takımım ?

Esrdbkkk

Biricik'le
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2014
494
232
Geçen ay anneler günü indirimi ile çeyizime hisar multi granit tencere seti aldım 7 parça. :KK73:Nette hisar granit ile ilgili pek bi paylaşım yoktu. Aslında ben öle araştırmadan almam ama hem rengi cezbetti hemde fiyatı baya düşmüştü. Var mı kullanan arkadaşlar ??:KK57:

Geçen ay anneler günü indirimi ile çeyizime hisar multi granit tencere seti aldım 7 parça. :KK73:Nette hisar granit ile ilgili pek bi paylaşım yoktu. Aslında ben öle araştırmadan almam ama hem rengi cezbetti hemde fiyatı baya düşmüştü. Var mı kullanan arkadaşlar ??:KK57:
kuzenim kullanıyor ve çok memnun. çelik kaşıkla da kullanabiliyor, çizilme vs yok canım. hayırlı olsun, güle güle kullan

ben de hisar multi granit almayı düşünüyorum kullanmaya başladınız mı acaba yada başka kullanan var mı fikir verecek olan?

Çok araştırarak aldığım Hisar ürünlerinde sürekli problem yaşadım. Bursa Adiloğullarından aldığım Monaco serisinin ilk önce kulplardaki kırmızı boyalar attı. Bulaşık makinesi zarar görebilirdi. Boyada hata olduğunu söyleyip değiştirdiler. Değişim esnasında 1 tencere kayıp oldu.
Yeni takılan kulpların çoğu çatlak çıktı ve kırıldı kocam vida taktı kapaklara.
Cezveleri kullanmadan boyaları attı ve zaten hiç kullanışlı değildi.
Sahan setinin kupları çıktı bulaşık makinasından topladım.
Hat deyi aşan son nokta ise düdüklü tencere oldu. Toplasan 5 defa kullandım kapağının mekanizması bozuldu yemeğin suları etrafa taştı artık kapanmıyor Allah'tan patlamadı.
Haziran 2015 de evlendim 1,5 yıl doğru düzgün kullanamadan hepsi pert oldu. Siz siz olun kesinlikle almayın bir tomar para verdim, paranızı çöpe atmayın!

Ne renk tercih ettin acaba

Daha 2 aylık evli iken çizilmeye başladı graniti. Çok nadir Demir kaşık kullandım. Birinin kapağı kırıldı toz haline geldi. Yenisini istedim defalarca aradım sordum kesinlikle hiç bi şekilde ilgilenilmedi. En dandik Karaca nın graniti bile bunsan iyidir. multi granit filan değilmiş anlayacağın. Belki senin ki iyi çıkar.

Daha 2 aylık evli iken çizilmeye başladı graniti. Çok nadir Demir kaşık kullandım. Birinin kapağı kırıldı toz haline geldi. Yenisini istedim defalarca aradım sordum kesinlikle hiç bi şekilde ilgilenilmedi. En dandik Karaca nın graniti bile bunsan iyidir. multi granit filan değilmiş anlayacağın. Belki senin ki iyi çıkar.

Galiba bu işler şans işi benimki normal granit Multi falan değil ben sadece rengine takıldım benimkinin. Kalitesini kullanınca test edicem artik. Rica etsem kendi tencerenin fotoğrafını paylaşabilir misin yada netten bulup paylaşan bende ona göre ne yapacağıma karar veriyim

X