Mutfak Dekorasyonu hisar çatal kaşık takımı

catterflym

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
2.152
2.299
arkadaslar catal kasıklarımı hisarın milano modelinden aldım.Nasıl sizce?Cok mu ince.? .Hisar kullananlar memnun mu?

hisar.jpg

canım çatal bıçak takımlarımız aynı.
ben daha kullanmadım ama hisar markasının kötü olacağını sanmıorum.

bende sipariş verdim canım nasıl birşey gelicek merak edıyorum ınternetten sipariş ettim cunku.Cok mu ınce gozukuyor.

valla inceliğini bilmemde burdan görnüşü çok hoş hem hisar güvenilir bir marka hepiniz iyi günlerde kullanın kızlar.

Benimkide aynısındaa, hisar markasına güveniyorum, aşık olarak olmıştım çok estetik kibar bişey. Herkesin el alışkanlığı farklıdır ama bende kalında yemek yerken rahat edemem. Bence inceliği gayet iyi...:KK74:

görmüştüm bu takımı.çok da hoşuma gitmişti.bence okadar ince değil için rahat olsun çok hoş bir seçim gerçekten:nazar:

Ben beş yıl oldu sürekli kullanıyorum misafir ve günlük diye ayırmaktan hoşlanmıyorum şöyle bir tavsiyede bulunabilirim ben sürekli makinada yıkadığım için bazıları korozyona uğradı onlarıda sert süngerle ovduğumda geçiyor. Alırken firma mümkün oldunca makinada yıkamayın demişti malum tuz mahfediyor,yinede vazgeçilmezim eskirse yine hisar alırım.

Ben beş yıl oldu sürekli kullanıyorum misafir ve günlük diye ayırmaktan hoşlanmıyorum şöyle bir tavsiyede bulunabilirim ben sürekli makinada yıkadığım için bazıları korozyona uğradı onlarıda sert süngerle ovduğumda geçiyor. Alırken firma mümkün oldunca makinada yıkamayın demişti malum tuz mahfediyor,yinede vazgeçilmezim eskirse yine hisar alırım.

Bilmediğim için soruyorum. Makinaya tuz koymak şart mı? Ben de hisar aldım çatal bıçak takımını.

Ben hisar mercury modelini aldım. Çoook beğendim. 100 yıl garantili yazıyor garanti belgesinde.
Güvendim valla :KK9:
2 ay sonra evlenecem o zaman izlenimlerimi yazarım foruma bol bol.

bende bu modeli almıştım kampanya vardı 750 tlye 115 parça almıştım balık çatalı ve bıcağı ve dondurma kaşıkları vardı ekstra olarak ama annem niye aldın ben sana jumbo özeniyordum deyince hevesim kaçtı ertesi gün geri verdim jumbo aldım inş. pişman olmam

kızlar bugun teslim aldım siparişlerimi.Gercekten cok sade ve güzel.Oyle cubuk gıbıde ınce degıl.Cok bgendım ben.

espiga canım piyasa fiyatı 750 liraadan baslıyor ama ben bır ınternet sıtesınde 479 liraya buldum.100 yılda garantısı var.Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Angelprenses acaba hangi internet sitesinden aldın? Ben de milanonun saten modeline bayılmıştım fakat milanı titanium black modelini görünce gözüm birşey görmez oldu çok şık, zarif ve kaliteli. Piyasa değeri 1590 ben de bir sitede 1350 civarında bulabildim bakalım inşallah alabilirim :KK70:

misafir için bende bunun satenini aldım
günlük olarakta noktalı lazer olanını aldım
ben çok beğendim güle güle kullan

Son düzenleme:
X