Hipomenore

jetese

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
538
568
İyi akşamlar arkadaşlar benim adetlerim düzenli olarak 28 günde bir oluyor ama artık iyice azaldı önceden 5 gün sürerdi normal yoğunluktaydı şimdi 3 gün anca sürüyor ve bir gün boyunca sadece bir damla geliyor araştırdığım kadarıyla hipomenore deniliyor aranızda benimle aynı durumda olan var mı siz ne yaptınız doktora da gidemiyorum son olaylardan dolayı yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba 3 -4 aydır regl ile ilgili sorun yaşıyorum ilaç kullanmadım sadece ilk 3 ay bas ağrım çok olmuştu parol icmistim. Bu sorunları da ona bağladım ama bu ay hiç ilaç kullanmadım.Dün regl günüm idi tuvalete gittim ve sadece peceteye silince regl olduğumu anladım ve bu Durum gün içerisinde sadece 2 kez oldu. ama kullandığım pet hala tertemiz . Ve ben bunu 3-4 aydır yaşıyorum. Başına böyle bir durum gelen var mi neden böyle oldu 36 yaşın dayım ilk defa yaşıyorum. Bir çözüm bulabildiniz mi

Ne yaptınız hala aynımı acaba doktora gittinz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…