Hipoalerjenik Deterjan

Siz hipoalerjenik deterjan denediniz mi?

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

yasminyildiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2012
20
6
Kızlaar, yaklaşık üç aydır yaşadığımız bir problem vardı kızım sürekli hapşırık krizine giriyordu. Tam da diş çıkarma zamanı olduğu için iyice zor oldu bizim için doktpr gittik alerji dediler ama yediklernden bişey çıkmadı. İlk önce toza olablr sandık. Tozlu ortamlardn uzak tuttuk odasını sürekli havalandırdk. Yine geçmedi doktorda kesin bişey demeyince benimkinin yaşında çocuğu olanlara sordum. Onlarda da benzer sorunlar oluyormuş. Eltimin arkadaşı parfümsüz deterjan kullan dedi. Fark edeceğinden emin değildm ama cidden hapşırklar kesildi. Özellikle uyku zamanı olduğu için çok problem yaşıyorduk. Bingo’nun parfümsüz deterjanını kullanıyorum. Bu sorunu yaşayan benim gibi annelere öneriyorum.

Canımm selam, benimde benzer krizlerim oluyor. Kullansam işe yarar mı canım?? Nerden aldın? Cevap verirsen sevinirim. :)

Canımm selam, benimde benzer krizlerim oluyor. Kullansam işe yarar mı canım?? Nerden aldın? Cevap verirsen sevinirim. :)

Çok geçmiş olsun
hipermarketten almıştm. kolayca bulunuyor başka bir markada görmedim zaten. faydasını görüceğne inanıyorm. Alıp kullanınca yaz mutlaka canmm.

Ben granül sabunu tavsiye ederim hem doğal hem kokusuz

Hanimlar banada bi yakinim bingo.nun hipoalerjenik toz deterjanini verdi ama emin olamadim,renkli camasir falan diye yazmiyo ustunde.renkliler yikanirmi onunla?

Arkadaşlar toz deterjanlar giysiden tamamen arınmadığından en az çift durulama yapmanızı tavsiye ederim
Bebişinizin cildini tahriş edebilir
Zaten çok kuru olan ciltleri bir de o kimyasalla temas edince egzama vb sıkıntılar olabiliyor
Ya da dalinin hipoalerjik sıvı deterjanını..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…