HİPNOZLA GEBELİK

nietzsche83

HİPNOZLA GEBELİK TEDAVİSİ
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
1
2
Merhaba Arkadaşlar;

Bu siteyi geçen birkaç yıl endişe ile takip ettim. Çünkü; ne zaman bir kanamam olsa bir umut peşinde koştum..

2011 yılında 27 yaşında evlendim ve ilk birkaç sene çocuk sahibi olmak istemedim. Çok uzun yıllardır takip ettiğim iki tane çikolata kistim ( toplam 5 cm) ve rahmimin dışına doğru olan saplı miyomum ile yaşıyor ve düzenli dokor kontrolüne gidiyordum.
Çocuk sahibi olmak istediğimizde maalesef olmadı. Birkaç yıldan sonra çevrenin de etkisiyle Dr. S....n L....N'e tedavi olmaya gittim. Buradaki tedavim sonucunda ilk denememiz başarız oldu fakat; ikinci denemeden donmuş embriyo nakli sonucunda hamile kaldım. Önce kahverengimsi sonra kırmızı kanamalar başladı ve sonuçta yedi haftalık iken bebek düştü. Daha sonra aynı denemeler Bah.... Tüp Bebekte de yaşandı. Burada da ilk deneme başarısız ikinci deneme tutsa da sekiz haftalık iken aynı belirtiler ile düştü.

Doktorlar kiste rağmen hamile kalınma durumunda kistin düşmeyeceğini söylediler hep. Akabinde danıştığımı birkaç farklı doktor da nedensiz kısırlık olduğunu söylediler.

Gördüğüm tedavilerden pisikolojik ve fizyolojik olarak çok etkilendim. bir buçuk yıl üçinde yirmi kilo aldım ve uzun süre kalçalarım ve karnım taş gibi ağırdı. Sonuç olarak tüp bebek tedavisini hayatımdan çıkarmaya karar verdim. Kliniklerde bunu beşinci altıncı defa deneyen insanları gördüm, etrafımda "onuncu denemesinde oldu" lafını çok duydum ama bu tedavinin beni olumsuz etkilediğini düşünerek vazgeçtim. Sanırım ben kaldıramadım ve evlat edinmeyi düşünmeye başladım..

Bir gün eşim eve gelerek bir doktor tanıdığımızın hipnoz yaptığını ve böyle bir tedaviyi düşünüpd üşünmeyeceğimi sordu. Telkin ve hipnoz konularını hep merak etmeme rağmen daha önce hiç yaptırmamıştım. İnternetnet araştırdığımda hipnozla doğum ile ilgili çok şey görmüş isem de gebelik hakkında tüp bebeğe yardımcı bir tedavi olduğu hususundan başka bir şey bulamadım. Öncelikle hipnoza uygunluğu test ettikten sonra sonra seanslara başladık. Seanslarda bana söylenen her şeyi hatırlıyorum. Olumlu düşünceler, rahatlama, bedenimi kontrol etme gibi telkinler verdi doktor bey. Bu tedavinin etkili olduğunu bana göstermek için ilk hedefin de kistleri eritmek olduğunu söyledi. Tedaviye baladıktan sonra bir ay sonra doktora gittiğimde kistlerden biri yoktu. Diğerinin yerinde olmasına kendisi de biraz bozuldu doğrusu. Daha sonra bana vücudumun gebeliğe hazır olamsı için telkinler vermeye başaldı. Gevşeme, rahatlama, sakinleşme, geçmişi affetme temel telkinler oldu. İlk seansta bana bilinçaltımda yatan bir şeyden dolayı vücudumun bebeği kabul etmemiş olabileceğini bunun üzerine düşünmemi istedi.
Tedaviye başladıktan iki ay sonra bu ay reglim gecikti. Heyecanla bekledim ama gelmedi. Önce beynimin bana yalancı gebelik yaşattığını düşündüm. En sağlamı kan testi yaptırmak diye düşünerek kan testi yaptırdım ve pozitifti. Henüz gebeliğin ilk ayındayım. Ama daha önce normal yolla hamile kalmadığımdan sevinçliyim. Bilemiyorum yine aynı sorunları yaşar mıyım ama zannetmiyorum. Her şey kafada bitiyor gerçekten ve stres bu işin düşmanı.

Bu konuda herhangi bir forum görmediğimden ve benim gibi deneyimler yaşayan kadınalra yardım etmek istediğimden bu yazıyı paylaşıyorum. Hipnoz; gebelik için mükemmel bir tedavi. Bunu değerlendirin. Size şu doktor ya da bu doktor diyemem ve demem de . Sadece eğitimini görmüş mantıklı insanlara gitmenizi öneririrm. Benim gittiğim kişi tıp doktoru ve yan dal olarak hastalarına yardımcı olmak için eğitim almış biri.

Sonuç olarak denemenizi öneririm. Birkaç ay geçince durum hakkında bilgi vereceğim. Her şey yoluna giderse inşallah hipnozla doğum için tedavi yoluna gideceğim..

Umutla kalın..

Allah tamamına erdirsin canım. Ben de negatif üç tüp denemesinden sonra doğal yolla hamile kaldım. Haziranda doğum yaptım ve oğluşum mucizem şu an içerde uyuyor :)Allahım tüm bekleyenleri sırayla sevindirsin inşallah..

Cok zor asamalardan gecmissin masallah sanada bebisinede
RABBIM SENIDE BEBISINIDE BUTUN KAZA BELA VE SERDEN KORUSUN HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN CANIM GUZEL HABERLERINI BEKLIYORUM ETIKETLERSIN BENI HABERIM OLSUN DUAM HEPINIZ ICIN ALLAH'A EMANET KAL KARDESIM

herşeyin beyinde bittiğine, bilinç altının tüm vücuda hatta daha ötelerine bile hükmedebileceğine inanıyorum. siz bunu başarmışsınız. Tebrik ederim. doğumla ilgili tecrübelerinizide merakla bekleyeceğim,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…