hıphop tarzı giyimi nasıl buluyorsunuz?

kardelen06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2010
27
0
kızlar etrafınzıda kesinlikle hıphop takılan insanlar görmüşsünüzdür aslında benim de bi zamanlar takıntımdı hıphop tarzı şutarafagitti böyle çok çok bol giysiler sizce nasıl güzel mi ne düşünüyosunuz şahsen güzel ama ailem hiç beğenmiyo benneyaptımki daha hanım hanımcık ol diyolar siz ne düşünüyosunuz bilmiyorumkismile

cnm ben beğenmem ama herkese de saygılı olurum.içinden nasıl geliyosa nasıl rahat olup kendini ifade edebildiğine inanıyosan öyle yapyerimseniben

ki senin gibi biçok seven de var..

cnm ben beğenmem ama herkese de saygılı olurum.içinden nasıl geliyosa nasıl rahat olup kendini ifade edebildiğine inanıyosan öyle yapyerimseniben

ki senin gibi biçok seven de var..

zaten artık malesef giyemiyorum eskindendi o :1no2: sadece beğenmekle kalıyorum hanımhanımcık olmalıymışım :1rolleyes:

eğer hiphop giyinmeyi biliyosan giymelisin .
erkek pantalonu giyip üstüne t-shirt çekerek olmuyo malesef :KK66:
isteğe göre resim paylaşabilrm .

Bazılarında özenti gibi duruyor ne kadar hiphopla ilgili kolye varsa takıyorlar iğrenç oluyo ama güyünmeyi bilene de güzel oluyo
Ben kızlardan çok erkeklere yakıştığını düşünüyorum...

Bazılarında özenti gibi duruyor ne kadar hiphopla ilgili kolye varsa takıyorlar iğrenç oluyo ama giyinmeyi bilene de güzel oluyo
Ben kızlardan çok erkeklere yakıştığını düşünüyorum...

:lepi: :lepi:

güyünmeyi de düzelttm laelaelaelaelae

eğer hiphop giyinmeyi biliyosan giymelisin .
erkek pantalonu giyip üstüne t-shirt çekerek olmuyo malesef :KK66:
isteğe göre resim paylaşabilrm .

kesinlikle kimisi öyle yapıo ve gerçekten özenti gibi duruyo walla ben gayet te güzel giyiniyodum ama tuturdular hanımhanımcıklık die :kızgın: bide onların dedini denicem ama onların dediği gibi olunca da bi hoş hissediyorum kendimi :1no2:

cnm takma kafana bence..ama değişik bi tarz yapabilirsin kendine tam hiphop da değil onların istediğiyle senin istediğinin arası bişi.mesela aksesuarlarla felan bunu yapabilirsin ama bilemiyorum sadece bi fikir

Amerike'da cezaevlerinde hep aynı pijamalar giyiniliyordu.ve cezaevlerindekilerin çoğu zenci idi, eee malum çok çektiler zenciler...
bu pijamalar ya da üniformalar mahkumlara bol geliyordu...
sokaklarda yaşayan ya da onları desteklemek isteyen dışarıdaki insanlar onlar gibi bol pantolonlar ve bol tişortler kullanmaya başladı....
bu şekilde çıktı, hıp hop kültürü amerikada...
ama artık yavaş yavaş etkisi azalmaya başladı,
sevgili obama, şık ve temiz takım elbiseler giymeye başlayınca, halkta tabi onu örnek almaya başladı....hıp hop kültürü etkisini obama ile azalttı denilebilir....ben demiyorum amerikada ünlü bir gazetenin köşe yazarı bahsetmişti bu konuyu köşesinde...

Bana sorarsanız hiç hoş değil, yani giydiğin zaman ne kadın olduğun ne de erkek olduğun belli değil...bir zamanın hipileri gibi...
o kadar abartıyorlarki gençler çatalları dahi görünüyor ve çok komik duruma düştüklerinin farkında bile olmadan öyleee salla pati dolaşıyorlar....
açıkcası dünyada temizliği ve güzel ve şık giyimiyle ile nam salmış Türklere,,,, Türk gençelerine hiiiçççç yakıştıramıyorum....

yine de herkesin kendi tarzı saygı duyuyorum:)))))))))))

Evet bizde özellikle orta sınıfın giyim zevki çok güzeldir. Ne gerek var böyle şeylere

bence cok gereksiz ve dikkat cekme amacındaki insanların giyim tarzıdır kim pantolnunn yerlerde sürünmesini ve belinden düşmesini isterki... tbi bu benim kendi öz düşüncem zevkler ve renkler tartışılamaz.. her şeyin bi sınırı vardır...

X