Hindistancevizi yağı

sophieaa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
38
7
33
Hindistancevizi yağı saçı nemlendirmiyor aksine kurutup sertleştiriyor uani bende öyle oldu tavsiye etmiyorum

Bende kullandım iyi nemlendiriyor zeytinyağı ile beraber kullan benim sevmediğim tek şey kokusu Hindistan cevizi yağını sade kullandığım zaman saçımda yumuşaması için beklettim ama arkasında çok berbat bir koku bıraktı sana tavsiyem saçında 1 2 saat bekletsen yeterli

Hesabi kapalı konu sahibinin fekat belki gelir de okur ümidi ile yazıyorum yine de.. nasıl kullandığınıza bağlı siz nasıl kullandınız ki hindistancevizi yağını merak ettim?. birde marka da önemli has organik hindistancevizi yağı saçı yumusattigi kadar cilde de çok iyi gelir pamuk gibi yapar hani.. yıllardır kullanırım sertlesmek şöyle dursun pamuk gibi saçlarım ve cildim.🤔

Hesabi kapalı konu sahibinin fekat belki gelir de okur ümidi ile yazıyorum yine de.. nasıl kullandığınıza bağlı siz nasıl kullandınız ki hindistancevizi yağını merak ettim?. birde marka da önemli has organik hindistancevizi yağı saçı yumusattigi kadar cilde de çok iyi gelir pamuk gibi yapar hani.. yıllardır kullanırım sertlesmek şöyle dursun pamuk gibi saçlarım ve cildim.🤔
Siz hangi markayı kullanıyorsunuz?

Ben kullanıyorum açıkçası aktardan almıştım. Saç sağlığına iyi geldiği söyleniyor. Ben şuana kadar olumsuz bi duruma denk gelmedim aksine nemlendiriyor

Siz hangi markayı kullanıyorsunuz?
Makbulü bilir misiniz? Makbulden alıyorum cokda memnunum. Biliyorsunuz ki doğal hindistancevizi yağını yiyebiliyorsunuzda tost yaparken üzerini yağlamak için kullanabilirsiniz ben yaparım çok güzel oluyor. Türk kahvesi yaptığımda da çay kaşığı ucu kadar katarim oda harika oluyor.

Hindistan cevizi yağının gözenekleri tıkadığı söyleniyor o yüzden ben sadece boy ve uçlarına sürüyorum. Soğuk sıkım olması önemli besin değerini koruması için. Duştan önce sürüp birkaç saat bekletiyorum benim saçımı yumuşatıyor.

X