Hidropstan bebegini kaybeden, sonrasinda saglikli bir bebegi olan varmi..

Aortaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
2
0
38
1 hafta once 21 haftalik kiz bebegimin karnimda kalbinin durdugunu ogrendim. O an dunya hic birseyin onemi kalmadi. Kendim avr hastasiyim. Metal kapaktan dolayi coumadin kullaniyorum. Ben direk rahatsizligima bagli olarak bebegimi kaybettigimi dusunup gozyaslarina boguldum. Sunun bilincindeyim hamd olsun. Rabbim verdi Rabbim aldi. Verirken hos karsiliyoruzda, alirken niye agliyoruz.. Uzuntum tamamen merhamet duygumdan. Cunku bebegimi suni sanci ile 3 gun sonra normal dogumla dogurdum. Basinin cikis hissi omzunun cikis hissi o his beni cok uzuyor. 1 hafta oldu ama daha ilk gunku acimdan bir adim hafifleme olmadi.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayirlisi ile. Hidropstan bebegini kaybedip saglikli dogum yapan annelerimiz varmi.. Coumadin kullanip saglikli dogum yapan annelerimiz varmi..

canm basin sag olsun rabbim sabir versn. bende gecen yil 37 haftalik dogum yaptm ve dogum sirasinda bebegim oksijensiz kalmis bir syru tani eklemisler non immun hidropsta vardi ve 14 saat yasadi melek kizim herseyimiz normaldi iki gun oncesine kadar.takdiri ilahi deyip sabrediyoruz.smdi 35 haftalik hamileyim cok sukur bi skntimiz yok ins saglklica kucagimaa alicam alahinizniyle.

Sagolun. Insallah Rabbimin izniyle saglikla kucaginiza alirsiniz. Iki gebeligin arasinda ne kadar sure beklediniz. Biz 6 ay beklemeyi dusunuyoruz ama inanin ben hic beklemek istemiyorum. Saglikli bir bebegimi kucagima almadan bu aci hafiflemeyecek gibi geliyor. Sizinde az kalmis. Rabbim ikinizde saglikli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin..

Sagolun. Insallah Rabbimin izniyle saglikla kucaginiza alirsiniz. Iki gebeligin arasinda ne kadar sure beklediniz. Biz 6 ay beklemeyi dusunuyoruz ama inanin ben hic beklemek istemiyorum. Saglikli bir bebegimi kucagima almadan bu aci hafiflemeyecek gibi geliyor. Sizinde az kalmis. Rabbim ikinizde saglikli bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin..
amin insallah canm hepimiz tadalim o duyguyu. ben bes ay bekledm cok sukur bi skntimda olmadi bir ay oncesnde folik asit kullanmaya basladm

X