Hiçbirşeyim olamayan herşeyime

Gxoxzek

içindeki öküze ohaa de
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
3.474
7
43
rabbimmm
ben geldimm yinee sana
satırlar arasıında taleptee bulunmaya
hayırdırr dediğinii duyar gibiyimm
uykusuzz kaçıncı sabahlayışımm rabbim
sanaa sessizz çığlıklarımıı atmayaa dertleşmeyee geldimm çünküü bu saatee benii rabbimm dinlerr
gözlerimden akan yaşlar içimdekii acıyıı hafifletemiyor
hangi kelimeyii seçsemm bilmiyorumm
ama içimden gelenii yazayım sana karmaşıkta olsaa kabul buyur
yanlızımm eşimm gece görevindee ve benn yinee 4 duvarın sessizliği içinde nefesimii alıyorum ama ciğerlerimm bunu hissetmiyorr sanki fişi çekilmişş hasta gibiyimm
hayata gözlerimi açalı aldığım kaçıncı nefes bilmiyorum
hayatımın geri kalanında alacağımm kaçınçıı nefes onuda bilmiyorumm
hamd şükür ve tüm övgüler sana rabbim
ama nolurr isyan olarakk değill aciz bir kulunn olarakk nefsine söz geçiremeyen bir kulun olarakk değerlendirr sözlerimi bu satırlarımı
sana dua etmekten sana yalvarmaktan bıktığımdan değil artıkk dayanamadığımdann yazıyorum içim acıyoo
6 yıla 4 en büyük sınavı sığdırdımm 4 kez kaybettimm bebeğimi
boyun eğdim vardırr bir hikmet dedim sabretmeye çalıştımm bazen sabrettim bazen neden dedimm ama hepp beni sevdiğine inandırdımm kendimii
hani sen sevdiğin kulununn dua ederkenki sesini severmişsin yaa o yüzden geç verirmişsinn o nunn dileğinii
bununla avuttum kendimii inşallahh seninn sevgili kulunumdurr die.
sen kalpten geçenn en gizlii şeyide biliyorsunn kalbimm kırık yıkıkk perişann
aciz birr kul olarakk artıkk düüpp ayağa kalkarkenn iliklerime kadarr acı hissediyorumm
kayınvalidemm beni istemiyormuşş ona torun veremediğim içinn
yıkıldımm bittimm
onun beni istememesi değill beni yıkann çaresizliğimm
eşimee söylediğimde evet biliyorum dedii
ama eşim aslaa bırakmaz benii biliyorumm çünküü biz onunlaa çok zorluklarıı atlatıpp evlendikk neler yaşadıkk hep benimle olduu ve benn böylee birini şereflendiremediğim içinn üzülüyorumm o kii en büyükk en güzell mutluluğu hakediyorkenn ben bunu başaramıyorummm bebekleriminn beni terketmesine engel olamıyorum
rabbimm eğer seninn nazarındaa benimm birr hatrım yoksa o melekk ruhluu dünyalar iyisi eşimin hatrına olsunn kabul et yalvarışımıı şakarışımıı ve kabul et duamıı
hani ölen bebeklerri anne ve babası ölene dekk peygamberimizz sahipp çıkarmış yaa ne büyükk gurur diyorumm şefaatiçimm olacakk
rabbimm bu fani dünyadada tek talebimm hayırlıı evlat sahibi olmakk
bu senin içinn imkansızz bişeyy değill biliyorumm
seninn büyüklüğünee kudretinee sığınarakk bunuu senden defalarca oluduğu gibii yinee talep ediyorumm
şükürr denince artarmışş kulun sınavıı hamd deyincee orda kalırmışş
sanaa sonsuz kezz hamd diyorumm rabbimm
nolurr artıkk en büyükk sınavım bitsinn nolurr arıtkkk benidee ödüllendirr
sana geldimm ve sendenn diliyorumm
labirentteyimm diyorumm ben ve duygularımm
korkuyorumm allahımm çok istemeklee beraberr korkuyorumm Şimdi, yüzümü, saçlarımı, düşüncelerimi sırılsıklam eden bir korkunun içinde kilitliyim. Bu korkunun içinde ne yapacağımı bilemiyorum. Başkalarından korkmak değil bu, Acı korkusu değil,karanlık yükselkikk hız veya başka bişeydenn korkmak değil
kaybetmektenn korkuyorum
insanlarınn beni horlamalarındann acımalarından bıktımm
benim acınacakk hiçbirşeyimm yokkii değilmii rabbimm
ailem var sağlığım eşimm mutluluğum huzurum herşeyim var
hayatı seviyorumm güçlü biriyimm amaa iş bu konuya gelincee o kadarr aciz kalıyorumkii
helekii insanların nasılsın ii misinn ee dr gidiyormusunn tedavin nasıll dr ne dedii olmadı evlatlık alırsınn demeleri yokmuu teselli verir gibi görünüpp iğneleyici laflarıı
eşin iyi seni boşamıyor demeleri yokmuu
kurtarr benii rabbimm nolurr bitsin artıkk son bulsunn mazide kalsınn tatlı bir anı olarak kalsınn
ya bitmezse die düşünmektenn kurtarr benii hep hayırlısınıı diledimm sendenn ama nolurr lütfen o hayırlıı olann zamann en yakın zamann olsunnn bebeğimm gelsinn banaa ve bırakmasınn arıtkkk bunu başarmakk istiyorumm hani erkeklerinn askerlikk kadınlarında doğum hikayesi bitmezmiş yaa
gerçektenn biktmiyorr allahımm
artıkk kimseninn hikayesini anısını dinlmekk istemiyorumm
hayırr kıskançlığımdann değilll aslaa senn biliyorsunn benimmm niyetimii
sen herkesinn evladınıı ailesinee bağışlaa
geçen bir akrabamıza gittimm
oda 7 yıl sonraa anne oldu bana halaa tembelmisinn dedii hiçbişey diemedimm
kendii yaşadıklarını ne çabuk unutmuşş
ben aslaa unutmayacağım
evlatlarınıı severken bilee kıskınıyormusunn sorularını duymaktan kurtar benii nolurrr.
Allah’ım
Güçsüz olduğum için değil, tam aksine güçlü olduğum için inanıyorum sana…
İnandıkça güçleniyorum, güçlendikçe inanıyorum…
Hamd olsun
Sana inanmak ne güzel Allah’ım
Seni Seviyorum

Ayyyy canım benim yaaaaa.
Çok üzülmüşsün belliki.Allah her ısteyene
çocuk verir inşallah.Bu site sayesinde öğrendimki
çocuk hasreti hicbir isteye benzemiyor.Allah'ım
dualarını kabul eder inşallah.

gözegim bitanem,
derdi kendinden büyk kardesim, biliyorum, biz konusduk bunlari senle.
sana simdi üzülme,aldirma bunlara demek isterdim.
ama diyemiyorum isde. biliyorum kalbin kan agliyodur simdi. gözlerinden süzülüyodur damlalar.
bitanem beddua etmek istemiyorum ama bunun icin senin gönlünü kiran insani da hos karsilayamiyorum.
Allah onlara kalplerine göre versin dicem sadece.

kayinvalidene sadece sormak isterdim sadece.

...............................

Allah kismet etmeyince,
5 bebege ömür bicmemisse kul ne yapsin?
ne demek cocuk verememek?
Allah bildigi gibi yapsin onu dicem ama
esini de taniyom, ona saygisizlik olmasin diye susuyorum.

ahh annem benim...
sen beni komalara soktun bu saatte..
geleceği bir saat vardır yavrum senin meleğinin..
ve gelecek ben inanıyorum..
nolursun ümitsiz olma.sana yalvarırım..
peki bitanem neden düşürüyorsun araştırıldı mı?
belki benim gibi iğne olman gerekiyordur her gün?

canimmm kader arkadasim keske seni teselli edecek bir kac cümle yazabilseydim buraya ama ben hala kendimi teselli edemezken sana ne söyleyebilirimki
allah büyüktür be canim:teselli:

gözek yavrum,o kadar güzel anlatmışsınki duygularını,allahım bu isteğine cevap mutlak verecektir.belki biraz daha sabıra ihtiyacın vardır.bitanem üzülme nolur kıyamam kız sana olmamak değil,olupda kaybetmek elbetteki daha büyük bir acı.bunu bilenler nasıl olurdada üstüne gelirler.inşallah meleğinin sımsıkı tutunup seni mutlu edeceği anlarda gelir.
dualarına yürekten katılacam :Saruboceq: :Saruboceq:canım benim.inşallah en kısa zamanda kucağına, sağlıklı uzun ömürlü,hayırlı evlatlar alasın.

Canım yazdıklarına çok üzüldüm .İnsanlar nasıl bu kadar duyarsız ve acımasız olabiliyorlar .Kendi evlatları hiç mi yok ?Hele kayınvaliden nasıl bu şekilde davranabiliyor.Gelin demek bana göre kız evlat demektir.İnsan onu nasıl rencide edebilir.Ama Allah büyüktür .Kimse yaptıklarından ötürü cezasız kalmıyor .Gün gelecek muhakkak söyledikleri sözler onlara geri dönecektir .O zaman bu yazdıklarımı hatırlarsın canım.Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…