Hiçbir sorun yok gebe kalamıyorum💔

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Merhaba 6 yaşında bir kızım var. Kardeşi olsun istedik 6 ay denedik 4 defa düşük yaptım tutunamamıştı bebek 20 günlük olduğunda düşüyormuş sonra hsg çekildi iki tüpüm tıkalıydı mayıs ayında ameliyat ile açıldı haziran da bekledik denedik gebelik olmadı temmuz ayında femara kullandım 4 tane 18 M olan yumurtam vardı çatlatma yapmadan denedik Temmuz ayında Ağustos ayında femara kullandım kontrole gittim 4 tane 18 M yumurtam vardı geçen cuma akşam 6 da ovitrella çatlatma iğnesi oldum bugün normal kontrole gittim. Doktorumla biraz konuştuk akışına bırakalım dedi bazen hastalar da böyle sebepsiz yere oluşmaya biliyor gebelik zaten eşim askeri personel Eylül ayında göreve gidecek Ocak ayında gelecek. Ben doktoruma bir daha tedavi olmayacağımı söyledim yoruldum yıprandım zaten eşimde göreve gidiyor. Bugün doktorla konuşmadan sonra baya kötü oldum. Sebepsiz yere durgunum düşündüğüm de bile fark etmeden göz yaşım geliyor. Aslında gebelik değilde süreç beklemek umutlanmak üzüyor insanı. Olursa olur olmazsa nasip. Bir kızım var hamdolsun bir kardeşi olsun istedik. Nasip Takdiri ilahi hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…