Hiçbir sorun olmamasına rağmen hamile kalamayan var mı

Denz67543456

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
183
54
Biz 2 senedir bebek istiyoruz. Eşim sperm testi ben rahim filmi çektirdim temiz çıktı hiçbir sorun çıkmadı. Ama hamilelik gerçekleşmiyor. Deneyimlerini paylaşmak isteyenler olursa çok sevinirimmm

Yakın arkadasımda aynıydı hiçbi sağlık problemi yoktu kilosuda normaldi. aylarca denediler çok kafaya taktı. sonra kafa dağıtmak için evde spora başladı baya kilo verdi en son eşiyle tatile çıktı döndüğünde gebeliğini beraber öğrendik :) takmaman lazım ve sağlıklı düzenli bi hayatla istegine kavusacagına inanıyorum

Önerilerini uygulamaya çalışacağım çok teşekkür ederimmm

Ben varım canım❤ Tum testler tahliller normal eşimde de bende de 2 Ay klomen kullandım oda ise yaramadı bu ay gitmedim doktora ilaç falan hic bisey kullanmıyorum kullanmicamda,hem kendimi hem bedenimi çok yordum bu iki sene içerisinde biraz dinlenip ondan sonra tekrar baslicam geçen yıl bu zamanlarda bi gebelik oluştu ama boş gebelik oldu maalesef 1 yıl olacak 19 gün sonra kürtaj olalı ama hala olmadı saldım bu ay bakalım ne olacak ne zaman olacak☺ama en önemlisi moralini yüksek tut

Gerçekten yorucu birsey beklemek ben bu ay ovulasyon testi aldım regl bitince başlycam instagramdan bir gebenin günlüğü sayfasından bir incele istersen bir çok şey paylaşıyor sende inşallah sağlıkla allahım nasip etsin isteyen herkese

Ben onunla hamile kalmıştım geçen sene canim daha sorna da kullandım ama tutmadı bide bi dua atacağım sana onu dene bende yapacağım yarın inşallah vesilemiz bu olur canim☺

Eklentiler

• Screenshot_20220701-151749_Samsung Internet.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 67
Biz 2 senedir bebek istiyoruz. Eşim sperm testi ben rahim filmi çektirdim temiz çıktı hiçbir sorun çıkmadı. Ama hamilelik gerçekleşmiyor. Deneyimlerini paylaşmak isteyenler olursa çok sevinirimmm
ben cnm tüp bebek yaptırcam iki ay daha olmazsa aşılama denemicem basarı yüzdesi düşük diye

ben cnm tüp bebek yaptırcam iki ay daha olmazsa aşılama denemicem basarı yüzdesi düşük diye
İnşallah allahım nasip eder tüp bebeğe gerek kalmadan. Bende rahim filmi çektirdim 6ay bekleyin diyorlar bakalım inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin allahım

Yazdıklarımı sonuna kadar okuyun ve lütfen biraz rahatlayın. Pcos hastasıyım, tüplerden biri tıkalı ve kan pıhtılaşmam vardı. Kendiliğimden gebe kaldm ancak 5.haftada gebelik sonlandı. 2 sene boyunca gebe kalamadım ve 3 kere aşılama oldum tutmadı. İlk tüp bebek denememde çok şükür tuttu. O belirti bu belirti deyip kendinizi strese sokmayın. Bende neredeyse hiçbir belirti olmadı. Sadece kasıklarım adet olacak gibi ağrıdı ama hemen olup geçti o ağrılar. Adet ağrısı uzun uzun sürüyor hamilelik belirtisinde kısa kısa ağrılar. Birde ara ara çok üşüdüm ama bu herkeste olmuyor herkesin bünyesi farklı tabiki. Kullandığımız ilaçlar çok fazla öncesinde ve sonrasında. Maddi ve manevi hazır olmak gerek. Ve kesinlikle tüp bebek yaptırdığınız yer çok çok önemli ben Bahçecide yaptırdm. Labrotuvar işi bu işin neredeyse yarısını oluşturmakta. İlaç olarak fitil progestron iğne progestron östrojen vitamin coraspin ve oksapar iğne. Birde omega serum verildi hatfada 1 kez olmak üzere 2 defaya mahsus. İlaçları kafanıza göre bırakmayın. Mesela okuyup okuyup östrojen zararlı bırakıyorm demeyin. Zararı olsa zaten vermezler. Progestron ile birlikte çalışıp bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor. Rahatlayın ve inanın. Tüp bebek başarı oranı çok yüksek neticede. Birincide olmazsa ikincide olur. Ancak dediğim gibi merkezini iyi seçin. 2022 tüp bebek ücreti ilaçlar, embriyo dondurma, dinlendirme vs derken 25 bin tl yi buldu sanırım belkide daha fazla. Sevgiler.

Merhaba bizde 16 ay denedik sonrasinda güzel haberi aldık şükür. Bizimde butun testlerimiz normaldi rahim filmi vs hatta aşılama denedik olmadi. Çok sinir bozucu ama malesef kafaya takmamak gerekiyor biz eşimle artık tamam biz bize yetiyoruz olursa olur olmazsa olmaz dedik ilişki goreve dondu birbirimizi ozleyince birlikte olalim diye karar aldik bu ay sadece tarihe dikkat etmeden iki kere birlikte olduk ve biz büyük supriz yapti bize

Sağlıkla büyütün inşallah evet bende önce aşılama olmazsa tüp bebek olacak gibi

Sağlıkla büyütün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…