hiç makyaj yapmayan var mı ?

Bende fazla sevmem ama yapmamda demiyorum gunduz cok gerektigi zaman fondoten surerim en incesinden zaten gunduz abartili makyaj yapanlara guluyorum yuzu porselen tabaka gibi duruyor gunes vurunca igrenc duruyor benim gece makyajim baskasini yaptigi gunluk makyajdan daha hafifdir ama kozmetik markalarinda cok tecrubeliyim her markayi kullanmam..

ben makyaj yaparım ama föndeten pudra kullanmam...bir bb crem kullanmaya başladım bu ara ama bırakıcam gibi ...

bişey sürmeyince daha güzel oluyor sanki....

Son düzenleme:
Benim gibi göz altı morluğu olupta fondoten kullanamayan yoktur..

Göz altlarım nedeni ile güzel fondoten sürerim. ama pudra kullanmam. Allık ta kullanırım ama flu gibi az yani göz kalemi hiç kullanmam. Ruj severim her renk vardır.

Tabi ki her marka kullanılmaz. Benim aldığım bir tane küçük makyaj göz üstü bazı 80 tl.. fndoten 220 tl rujlarım 70e de var 100de var

Makyaj yapmıyorsanız bu bakımsızlık değildir çok şanslısınız bence Ben de yapmak istemiyorum cildimi düzenli temizlediğim halde solgun görünüyor ve kızarıyor. Makyajsız çıkamıyorum maalesef. Artık sadece pudra sürmeye başladım daha ince keşke ben de öyle olsaydım

Son düzenleme:
bende fazla yapmam bi gözaltı kapatıcısı o da bazen ;bir de rimel ve çoğu zaman hiçbiri...
en güzeli sade ve olduğun gibi olmak bence. güzel olacağım diye fosforlu fener olmaktan iyidir.

Yok canım ağır makyaja da karşıyım her gün boya küpüne batmış gibi kalem pudra rimel hafif de ruj ha pudranın hiç olmamasını tercih ederdim tabi

tatlım senin göz altların mor gözkmüo hiç açıkcası benimde var ama kapamıyorum ne bilim oda zarar verio sonçta kalıcı deil die sevmiorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…