hiç makyaj yapmayan var mı ?

rose_of_vova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
723
2
merhaba arkadaşlar benhiç makyaj yapmıyorum benim gibi olan arkadaşlar varmı çok merak ediyorum ? fondöten kullanmayan özellikle

Fondötenim bile yok :) gözlerim çok allerjik ve lens kullanıyorum bu yüzden sadece kalem ve rimel kullansam bile ertesi gün gözlerim iltihaplanıyor. Sadece özel zamanlarda düğün vs kullanıyorum bir de allık :)) ruju da kendime yakıştıramıyorum sadece parlatıcı.. Yalnız değilsin :))) işim de makyaj yapmamı gerektirmiyor rahatım yani.

Fondötenim bile yok :) gözlerim çok allerjik ve lens kullanıyorum bu yüzden sadece kalem ve rimel kullansam bile ertesi gün gözlerim iltihaplanıyor. Sadece özel zamanlarda düğün vs kullanıyorum bir de allık :)) ruju da kendime yakıştıramıyorum sadece parlatıcı.. Yalnız değilsin :))) işim de makyaj yapmamı gerektirmiyor rahatım yani.

yanlız olmadığıma sevindim :KK70: bazıları makyaj yapmamauyı bakımsızlık görüo gbi gelio bana bir ton fondöten süremeden çıkan insanlar var çevremde. ben sadece ruj kullanırım oda renk için ve nem için. tenim çok beyaz ama sivilce sorunumda bazen vaer ama yinede yapmıyorum:)

ah yanluz değilmişim:KK70:

canim ben makyaji hic sevemedim heleki asirisini...tamam goze hitab ediyor ama cildini mahf ettigine degmez bence..birde ozel zamanlarda yapki bi fark olsun..her gun badana yapmis gibi makyajli gezersen bi ozelligi kalmaz...birde dedigim gibi cildimiz harap olur...

birde mesela cocugunu opeceksin filan, fondotenli fondotenli opemem yaa..yuzune gelir agzina gelir cocugun...yuzum degdiginde mis gibi olsun...ayni sekilde bebegimi optugumde ruj lekesi olmasin yanagi...

Göz makyajı hiç yapmam. Günlük olarak sadece renkli dudak nemlendiricisi. Regl öncesi cildim bozulur o zamanlar pudra sürerim. Özel bir yere gidiyorsam süslenmişsem de allık sürerim :)

Göz makyajı hiç yapmam. Günlük olarak sadece renkli dudak nemlendiricisi. Regl öncesi cildim bozulur o zamanlar pudra sürerim. Özel bir yere gidiyorsam süslenmişsem de allık sürerim :)

gözleriniz boş geliomu böle insanlar makyaj yapmayanlara ne gözle bakıo bilmiorum ama ben yapmıyorum tek sorun sivilce oda olmasa keşke

gözleriniz boş geliomu böle insanlar makyaj yapmayanlara ne gözle bakıo bilmiorum ama ben yapmıyorum tek sorun sivilce oda olmasa keşke

Boş gelmiyo aksine bence yüzde daha duru bir görüntü oluyo bence göz makyajı olmayınca. Bir de okulda falan herkes hergün makyajlı olduğu için makyaj yapmamak daha farklı ve dikkat çekici oluyor. Özellikle giyimine saçına falan özen gösterdiğin halde yapmıyorsan :KK14:

ben hayatımda fondöteni ve allık far gibi şeyleri tek düğünümde ve nişanımda sürdüm onu da zorladılar öyle gelin mi olur diye

Allah'a şükür cildim cok temiz leke felan yok ama kalem ile rimeli severim ayda bir 2 ayda bir yaparım o kadar

Boş gelmiyo aksine bence yüzde daha duru bir görüntü oluyo bence göz makyajı olmayınca. Bir de okulda falan herkes hergün makyajlı olduğu için makyaj yapmamak daha farklı ve dikkat çekici oluyor. Özellikle giyimine saçına falan özen gösterdiğin halde yapmıyorsan :KK14:

bende sevmiuyorum sanırım kaşlaırm ince diye boş duruo şimdi kalınlaştırıcam zaten makyaj yapmıyorum daha ii olur sanırım :)

ben hayatımda fondöteni ve allık far gibi şeyleri tek düğünümde ve nişanımda sürdüm onu da zorladılar öyle gelin mi olur diye

Allah'a şükür cildim cok temiz leke felan yok ama kalem ile rimeli severim ayda bir 2 ayda bir yaparım o kadar

cildim pürüzsüz diel ne yazıkki sivlce öçok var ne yapsam bilmiorm :KK43:

cildim pürüzsüz diel ne yazıkki sivlce öçok var ne yapsam bilmiorm :KK43:

canım ben buğday tenliyim heralde ondan fazla sivilcem yok

bir de suyu cok tüketiyorum arkadaşlar o yüzden cildin güzel felan derler su temizlermiş ben cok fazla içiyorum cildim için değil sanki çöldeyim ben:KK1::KK1::KK1::KK1:

bende yapmam makyaj
aklima gelmiyor
gozlerime kalem sursem butun gun aglak aglak duruyorum gozlerimi ya$ârtiyorum
kirpikleri zaten becremiyorum :)
rujda dikkat eçiker diyes evmiyorum
aklima gelirse fondoten falan surerim hatfada bi
ama ben isterdim makyajli gezmeyi,bakkala bile çikamayanlar gibi olmak isterdim
elimden alan yok tabide içimden gelmiyor :nazar:

ben hiç yapmıyorum
ne ruj ne parlatıcı ne rimel ne far
hiçbişey sürmem yüzüme gözüme
çokta memnunum halimden:KK14: