Hiç bir yere sığamıyorum

Yetkinsonla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
97
12
27
Merhaba ben bu konuyu başka türlü anlatmıştım burada bugün Annem Beni evden kovdu evden git dedi akşam da eşimle evlenme aracılığı yapan adam geldi konuşmalarından şunu anladım ki Meğer adamların ne iğrenç insanlar olduğunu farkındaymış biliyormuş beni bile bile ateşe atmışlar Ben ne yapacağım Şu an bilemiyorum 4 aylık çocuğum var ve gidebilecek hiçbir yerim yok eşimle de Barışmak istemiyorum Bana o kadar kötü davranan biriyle Acaba ne yapmalıyım

Neler yaşadınız bilmiyorum ama iki tarafa da gitmek istemiyorsanız kadın sığınma evleri var oraya gidebilirsiniz

Hiç bir yere gitme , hangi hakla kovuyorlar
O iğrenç kocanı onlar buldu , eşek gibi sana da çocuğunada bakmak zorundalar
Sırf kocana dön diye bunu yapıyorlar
Tedbir nafakası için başvurdunuz mu ?

Neler yaşadınız bilmiyorum ama iki tarafa da gitmek istemiyorsanız kadın sığınma evleri var oraya gidebilirsiniz
Orada yaşayan bir arkadaşım vardı onu aradım Sakın gitme Ben bir hata yaptım gittim dedim Kötü olabilir inince de Savaş dedi ama kadın sığınma evleri de soruşturdum en fazla 6 ay diyorlar 6 aydan fazlası Kalmaya izin yok Antalya'dan sonra ne yapacağım

Hiç bir yere gitme , hangi hakla kovuyorlar
O iğrenç kocanı onlar buldu , eşek gibi sana da çocuğunada bakmak zorundalar
Sırf kocana dön diye bunu yapıyorlar
Tedbir nafakası için başvurdunuz mu ?
Başvurdum ama ailem engel oldu Hiç kimseden destek alamıyorum

Mor çatı ile iletişime geçin. Sığınma evinde kalma süreniz bitince de hop diye kapıya koymazlar iş imkanı da araştırırlar sizin için. Eski eşiniz siz ve bebek için ne derece tehlikeli? Ne bileyim bebek iki yaşına gelene kadar sabredemeyecek kadar kötü mü? En kötü iş bulup kendinizi toplayana kadar bebeği devlete emanet eder sonra en kısa zamanda alırsınız

Mor çatı ile iletişime geçin. Sığınma evinde kalma süreniz bitince de hop diye kapıya koymazlar iş imkanı da araştırırlar sizin için. Eski eşiniz siz ve bebek için ne derece tehlikeli? Ne bileyim bebek iki yaşına gelene kadar sabredemeyecek kadar kötü mü? En kötü iş bulup kendinizi toplayana kadar bebeği devlete emanet eder sonra en kısa zamanda alırsınız
Eski eşi ana kuzusu, dövüp kovuyor
Aileside geri eşine yolluyor
Oyuncak etmişler ellerinde konu sahibini

Başvurdum ama ailem engel oldu Hiç kimseden destek alamıyorum
O zaman kadın sığınma evine gidip
Boşanma ve nafaka için başvuru yapacaksınız başka çare yok
Belli ki aileniz eşinize dönün diye sizi her konuda çaresiz bırakıyor

Eski eşi ana kuzusu, dövüp kovuyor
Aileside geri eşine yolluyor
Oyuncak etmişler ellerinde konu sahibini
Şiddet varsa bir gün bile aynı ortamda durulmaz tabii ki ne kendisi ne de bebeği güvende değil. Hiç çare yoksa kadın sığınma evi birkaç ay bile olsa zaman kazandırır

X