Pudra, Fondöten, Kapatıcılar hiç bir bilgim yok bana yardımcı olur musunuz?

karakumru

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
1.565
10
Arkadaşlar akneli bir cildim vae sivilceler tedavi ile gecti ama kızarıklıklar ve izleri kaldı.Ben öyle makyaj falan yapmadığım için pek bilmiyorum oriflameden fondoten aldırdım ayrıca catherına arley ın pudrasını kullanıyorum ama bunlar rast gele aldığım ürünler.Rengime çok da uymuyor.Şimdi ben prüzsüz gözükmek için fondoten mi pudra mı kullanmalıyım..Bir de marka verir misiniz bana memnun kaldığınız...Buğday tenliyim bu arada..:44:.Kapatıcı kullansam diyorm ama ne işe yarıyo tam bikmiyorum.Beni aydınlatır mısınız lütfen

Ben maybelline affinitone fondoten kullanıyorum...Kızarıklıklar bende de oluyor ve kızarıklıkları kapatıyor bende...Ben epey açık tenliyim üstelik...
Aslında bir cilt analizi yaptırıp cildine uygun ürünleri öğrenebilirsin.
Yada kozmetikçilerde de deneyerek cildine yakın fondoten rengini bulmana yardımcı olurlar.

Benim cildimde de kızarıklıklar var, Avon likit fondöten kullanıyorum o kapatıyor, pudra hiç kullanmadım, ciltteki görüntüsünden hoşlanmadığım için.
Kapatıcıyı sadece göz altlarıma kullanıyorum, morluk olduğu zaman.

teşekkür ederim cilt analizini nerde yaptırmalıyım

teşekkür ederim

cilt analizi fikri için sağolun ama yaptıramam malesef onu..zaten burada güzellik merkezi var mı onu da bilmiyorum..dedim ya kendi çapımda bi marka ve tawsiye istiyorum

Akneden dolayı kızarık olan yerlerını kapatıcı yardımıyla kapattıktan sonra uzerıne ınce bır sekılde fondoten sürüp parlamasını ıstemıyorsan ve ayrıca fondotenı sabıtlemek ıcın pudra uygulamalısın . Eger kullandıgın fondotenler akne olusumunu tetıklıyorsa su bazlı fondoten kullanmanı onerırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…