Hiç belirti yaşamadan hamiş olduğunu öğrenen var mı?

su_yakamoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
68
0
41
Arkadaşlar Merhaba;
Çok sık yazamıyorum ama yazılarınızı hergün takip ediyorum
pko nedeniyle adetlerim düzensiz bu ay yine gecikti 7 gün. ama hiçbir belirti yok. adet dönelerimde en azından göğüslerle değişiklikler olurdu ama bu ay hiçbir belirti yok.
Acaba hiç belirti yaşamadan hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar var ise bizimle paylaşabilir mi?

ilk hamilelim ole olmuştu karnım agrıyordu sadece.ama 2bucukaylıkken dusukyaptım.sordugun soruyu eşimle ben de çok merk edıyoruz.2 3 gun kaldı gunumebenımdehıçbi değişiklikyok.hamileolsam belirti olurdu dıyorumama.bilemiyorumyınede.inş hamileisndir canım tets yap istersen varsa çıkar artık

ilk hamilelim ole olmuştu karnım agrıyordu sadece.ama 2bucukaylıkken dusukyaptım.sordugun soruyu eşimle ben de çok merk edıyoruz.2 3 gun kaldı gunumebenımdehıçbi değişiklikyok.hamileolsam belirti olurdu dıyorumama.bilemiyorumyınede.inş hamileisndir canım tets yap istersen varsa çıkar artık

sağol cnm inş hamişsindir. bende ilk bebiş düşük oldu 1,5 yıl geçti üzerinden ses yok.
Yarın sabah evde test yapmayı düşünüyorum.
Benimde yengem 40 yaşında 2 ay önce doğum yaptı 3 aylıkmoluncaya kadar bilmedi doktorlarda ilk gittğinde kist zannetmişti o nedenle merak ettim.
Umut herşeyi düşündürüyor

X