Hiç belirti yaşamadan hamile kalan war mı????

berna1627

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
460
1
kızlar regl e 2 gün var ve nette okuduğum belirtilerin hiç biri ben de yok:KK43:(( bu durumda olup da hamile olduğunu öğrenen war mı???

canım ben hiç belirti yaşamadım hiç bulantım göğüs acısı felan olmadı ama bünyeden bünyeye fark var tabi ama bence daha çok erken belirti için :KK16::KK16:

kasıklarda batma, uyku hali, sık idara çıkma, gögüslerde şişme, lekelenmeler vs.. hani ilk belirtiler bunlarmış ya ben de hiç biri yok... bebek olmasını çokk istiyorum inan 2 gün bile beklemek bazen çok zoe oluyo

kasıklarda batma, uyku hali, sık idara çıkma, gögüslerde şişme, lekelenmeler vs.. hani ilk belirtiler bunlarmış ya ben de hiç biri yok... bebek olmasını çokk istiyorum inan 2 gün bile beklemek bazen çok zoe oluyo
​inşallah tatlım rabbim gönlüne göre versin umarı hamilesindir ama dedim ya ben hiç belirti yaşamadım belki sendede olmicaktır

​inşallah tatlım rabbim gönlüne göre versin umarı hamilesindir ama dedim ya ben hiç belirti yaşamadım belki sendede olmicaktır

inşallah canım.. ben de senin gibiyimdir:)))) bebiş kaç aylık canım??? Allah kuağına almayı da nasip etsin...ilk bebişin miii?

benim ilk hamileliğimde baş dönmesi, gaz, kabızlık, bel ve kasık ağrısı vardı hissedilir derecede. ancak olumlu gitmedi ve düştü. Doktorum normal hamileliklerde bu denli ağrı sızı erken dönemde bu kadar hissedilir şeyler olmaz dedi. oluyorsa bir sorun vardır bebek tutunamıyordur dedi. belirti olması mı iyi olmaması mı bilmiyorum. ancak hiç belirti olmadan hamile kalanlarda var. birisi gerçekten bu başlığa bir el atsa çok iyi olur. ben de öğrenmek istiyorum. merak konusuu beni için.

benim ilk hamileliğimde baş dönmesi, gaz, kabızlık, bel ve kasık ağrısı vardı hissedilir derecede. ancak olumlu gitmedi ve düştü. Doktorum normal hamileliklerde bu denli ağrı sızı erken dönemde bu kadar hissedilir şeyler olmaz dedi. oluyorsa bir sorun vardır bebek tutunamıyordur dedi. belirti olması mı iyi olmaması mı bilmiyorum. ancak hiç belirti olmadan hamile kalanlarda var. birisi gerçekten bu başlığa bir el atsa çok iyi olur. ben de öğrenmek istiyorum. merak konusuu beni için.

üzüldüm canım bebeğini kaybetmene:KK43:( doktorunun söylediklerinden sonra daha da merak konusu oldu benim için..

hiç belirti yaşaşamadım ve hemile değildim malesef geçen ayy,, bu ay da hiç belirti yok...yine mi hamile değilim:KK43:(((((((( hiç belirti yaşamadan hamile olanlarrr ??????????

X