Hiç arkadaşım yok

Merhabalar istanbula grlin gelim hiç arkadaşım yok 😢😢

Nasıl yok 😄 istanbul'da toplu taşımaya binseniz, yan koltukta yaşlı teyze olsa, hemen sizinle bir altın günü organize edebilirler.

Belediyelerin kurslarına, kadınlar için olan spor salonlarına yazılın.

Çalışıyorsanız iş arkadaslari çalışmıyorsaniz komsularla başlayabilirsiniz 🥰
Çalışmıyorum karşı komşumfa hayırsız yolda görğnce bile selam vermez evlendikten 6ay sonra tanıştık hayırlı olsuna bile gelmedi

Nasıl yok 😄 istanbul'da toplu taşımaya binseniz, yan koltukta yaşlı teyze olsa, hemen sizinle bir altın günü organize edebilirler.

Belediyelerin kurslarına, kadınlar için olan spor salonlarına yazılın.
23yaşındayım daha yaşlı teyzelerin sohbetleri saröıyor 😂 spor salonuna yazıldım orada uzak ayretrn hergün de farklı insanlar geliyor arkadaşlık kuramadım

İnsanlardan beklentiye girmeyin. Yenilerde komşuluklar malesef öyle. İlla arkadaş olucam diye zorlamayın. Elbet bir gün kafa dengi birini bulursunuz
Adım da attım ona karşı ama soğuk bi düğünde bulunmuştuk çocuklarıyla anlaştık ama diğer komşularla konuşuyor benimle konuşmuyordu

Benim de yan komşum ben kapıyı açınca kapısını kapatırdi. Ben de kadını sürekli kahveye kahvaltıya filan çağırdım geldi öyle :) artık kapısını kapatmayıp bı merhaba demeye başlamıştı ama benim umidim kalmamıştı. Bolca dua ettim tasinsin gitsinler (ikimizde ev sahibiydik) yerinede genç kafa dengi bı kız gelsin Allah'ım dedim. Bir ay olmadan apar topar taşındılar yerine de yeni evli tam benim kafadan bır kız taşındı 😍 duanın gücüyle yolladım kadını 🤣

Benim de yan komşum ben kapıyı açınca kapısını kapatırdi. Ben de kadını sürekli kahveye kahvaltıya filan çağırdım geldi öyle :) artık kapısını kapatmayıp bı merhaba demeye başlamıştı ama benim umidim kalmamıştı. Bolca dua ettim tasinsin gitsinler (ikimizde ev sahibiydik) yerinede genç kafa dengi bı kız gelsin Allah'ım dedim. Bir ay olmadan apar topar taşındılar yerine de yeni evli tam benim kafadan bır kız taşındı 😍 duanın gücüyle yolladım kadını 🤣
Maşallah tam dua etmişsin bizde ikimizde kiracıyız ama o yıllardır burda çocuklarını bile burda doğurmuş bende gelen gideni aratır 😅

allah yardımcın olsun . yürüyüş yap parklarda dolaş . eşine banada iş bul de bari
Çocuk düşünüyoruz ondan çalışmayı şuan düşünmüyorum 2aydır korunmasız ilişki var ama hamile olmadım faha bu ay adet olcak mıyım bakalım arkadaş bulamayınca kendim doğurayıö dedim 😂

X