Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

iyiyim yavru azcık pazartesi yoğunluğu var yazamadım o nedenle.haftasonu nasıldı??

aynı bende de var o yoğunluk bir de gece 3 bucukda bir uyandım uyuyamadım bir daha da uyuyamadım gerginim o yüzden.
Hafta sonu evdeydim ya cumartesi bakırköye gittim işte fransızca dersleri için dün camdan bile bakmadım o derece :)
sen neler yaptın bakiiim

cnım sen ne iş yapıodun çağrı merkezi falan mıydı?fransızcamı ögreniosun

evet canım çağrı merkezi ama ben resepsiyondayım rahat yani çok şükür.
Ben fransa'ya gelin gidicem de o yüzden ön hazırlık olarak gideyim dedim halk eğitime.
Tabi bizim bu kavgalar biterse :)

oou fransayamı gıdıceksin?nasıl bir duygu yavruu üzülüomusun yoksa seviniomusun?
ooo o kavgalar en az 2 yıl sonra bıter yavrumm takma hiç bızım 3 yıl olck yenı yenı bıtırdık

oou fransayamı gıdıceksin?nasıl bir duygu yavruu üzülüomusun yoksa seviniomusun?
ooo o kavgalar en az 2 yıl sonra bıter yavrumm takma hiç bızım 3 yıl olck yenı yenı bıtırdık

gidiyorum ama birde bana sor canım 6 yasında kız kardeşim var her gece ağlaşıyoruz nasıl ayrılıcaz diye tek zayıf noktam o çünkü.
alışırım diyorum gidince ama bakalım alışabilcekmiyim.
Bizi uzaklık mahvetti ya cok kıskanclıklar yapıyoruz kavga ediyoruz ama kopamıyoruz da düzeliriz diyoruz ama bakalım.

tabı canım yanyanayken emınım daha az kavga eder daha cok mutlu olursunuz.
alışırsın elbet ılk zamanlar azcık zorlanırsın sadece anne evınden cıkarken yakın olmasına ragmen bır boslukta gıbıydım cok uzulmustum ama sımdı 1 gun rahat edemyorum orda hemen kendı evıme gelmek ıstıyorum.ilk zamanlar azcık zorlancan ama sabretcen biraz

inşallah alışırım canım sen nerde oturuyodun?

evet şekerım bırde kızımla ılgılenıorum zaten ancak haftasonu.kadkoy pazarıda salı gunu canım ben calısıo oluorum.ama merak ettıgın gıbı bısı yok zaten sızın ordakı pazarlar daha guzel

evet tatlım.

çeyiz alışverısın falan bıttımı nasl yaptın yoksa ordan falan mı aldın evını falan ayarladın mı?

valla evim orda olcağı için burdan hiç eşya almayalım diye konusmuştuk ama ben dayanamadım nevresim takımları yatak örtüleri falan aldım.
Nişanlım geldiğinde de dolaşırken mutfak bölümünde eşyalara bakıyorduk sunu alalım bunu da alalım bu da güzelmiş derken bir baktık mutfak için eksiğimiz kalmamış :)
Bunları götürmek için sırf araba ile gelicek işte nişanlım.
Ev olayını da düğünüm eylülde olcak o yüzden nişanlım 7. ay gibi tutucak evi boyayı falan halledicek bir de yatak odamızı alıcak işte geri kalanını gidince beraber alıcaz.
İnşallah kısmet olursa diyelim.

anladım canım tbı oraya gelın gıdınce durumlar bıraz karısık oluo.
Allah mutlu mesut etsın ıns..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…