heyecanlı bekleyiş....

buklecik

Annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
11 Mart 2011
253
300
yarın beklenmeyen gün. adet günüm ama inşallah olmam. bu ay soğan suyu içtim. soğan suyu adet tarihini değişrir mi.iki gün önce pembe bi akıntı oldu adet oluyorum sandım ama bişey gelmedi sonra. sabahları midem bulanıyo. dünden beri kasıklarımda bi ağrı var. normalde adet öncesi sancım olur bu defa çok yok. bugün test yaptım negatif çıktı. artık bende buraya hamile olduğumu yazmak istiyorum. Allah'ım dualarımı kabul et, bana ve tüm isteyenlere çift çift ver bebişleri....

inşallah canım. valla artık hastaneye gitmekten utanıyorumve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum gerçi korkunun ecele faydası yok ama ne bileyim işte...

inşallah canım. valla artık hastaneye gitmekten utanıyorumve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum gerçi korkunun ecele faydası yok ama ne bileyim işte...

inşallah bu sefer tutmuştur cnm allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
bana sanki hamilesin gibi geldi
çünkü az leke geldi dedinya bu hamileleik belirtisi

Inşallah hamilesindir ama pembe akinti yerleşme kanaması olabilir benim de yarın beklemeyen gün en geç cumaya olurum pek umut yok bende

bende umutlanmak istemiyorum ama elimde değil işte. ksç sydır yaşamadığım belirti kalmadı ama hepsi fos çıktı, umarım bu gerçek olur

Aynen canım aynen bende ama ışte yok 15ay bitecek bende ve pko'lu bir kadınım tedavi görüyorum iyiye gidiyor ama bu ay yine yumurtam çok büyüdü ondan dr bu ay için umutlanma ama önümüzde ki ay ilacın dozunu azaltalım eğer eşinde de bir sorun yoksa hiç bir sorun kalmaz hamile kalman için dedi eşim de test yaptırdı temiz çıktı testleri hayırlısı bekliyorum bende

inşllah tez zamanda dolar kucaklarımız elbet bunda da vardır bi hayır. ama artık millete düşünmüyoruz demkten bıktım sanki üstlerine vazife. niye doğurmuyorsun diyolar. olmuyor diyemiyorsun ki offffffff

O insanlar yüzünden olucagi varsa da olmuyor zaten 2kat stres yapıyoruz ama ben takmıyorum ve inanki bu yüzden sosyal hayatım sadece nette var insanlarla görüşmek istemiyorum bir ortama hatta hamile yada çocuğu olan kişileri görmeye bile dayanamıyorum ama ne yapım off off ancak benim halimi benim gibi olan siz anlarsınız

Rabbim içimizde olanı sen bilirsin sevindir biz kullarını ikizler ver bizlere elimizi boş çevirme kapından. biliyoruz ki vermeyi istemeseydin, istemeyi vermezdin. annelik duygusunu bize ve tüm isteynlere yaşat. sen ol dersin olur, yoklar var olur. dualarımız kabul et Allahım..... AAAAAAAAAAmiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn
içimden geldi

Amin amin amin amin tüm isteyenlerin kimseyi evlat hasreti ve evlat acısı ile sınama

canım ben çıkıyorum inşallah yarın adet olmam bi kaç gün içindede hamileyimmmmmmmmmmmm diye başlık atarım burayaaaaa.. iyi geceler kızlar

slm canım ne oldu varmı bişeyler?
çok merak ettim hayırlısıyla HAMİİİLLEEYYİİMMMMM diye yaz inşallah

Son düzenleme:
selamlar bende heycanla bekleyenlerdenim insallah bende hamileyim diye yazabilirim...bende yumurtlamadan 1 hafta sonra gögüs agrisi ve kasik agrisi basladi aynen adet olacakmisim gibi kesin olurum bugün diyorum ama simdiye kadar tik yok en son 18 nisanda adet olmustum cumaya kadar bende yolu var diyorum ve bekliyorum test icin bakalim ne cikacak.birde ben cok acikiyorum yiyorum yiyorum doymuyorum gene acikiyorum.allahim insallah bu ay yüzümüzü güldürür

valla kızlar gelen giden yok inşallah gelmezde.:) beklemedeyim testte yapmak istemiyorum, hayırlısıyla gelir bebişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…