heyecan var neler oluyor lütfen yardım

aysem60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2013
144
10
34
arkadaşlar 7 aylık evliyiz bebiş olmadı eşimin sperm değerleri düşük çıktı adetime 6 gün var şüphelendim kan testi yaptırdım sonuç 4,91 çıktı doktor varda demem yokta demem dedi ümitlenmeliyim çokta istiyoruz sizlerin değerleri nasıldı lütfen yardım edin

arkadaşlar 7 aylık evliyiz bebiş olmadı eşimin sperm değerleri düşük çıktı adetime 6 gün var şüphelendim kan testi yaptırdım sonuç 4,91 çıktı doktor varda demem yokta demem dedi ümitlenmeliyim çokta istiyoruz sizlerin değerleri nasıldı lütfen yardım edin
tatlım doktordan farklı bir şey söyleyemem sana ama genelde 0 ya da 1 çıkar yoksa, var gibi geliyor bana. ama çok erken yaptırmışsın biliyorum sabretmek çok zor. sen yine de kaptırma fazla kendini. varsa zaten bol bol sevinirsin sonrasında. umutlanıp sonra hüsrana uğramak kötü oluyor. Allah hayırlısını versin. :KK16:

Çoook tşkk ederimmmm çok heyecanlıyızzz eşim neden herşeyimizde belirsizlik oluyo diyo tam bişi yok

Canımmm demek hamileymişsin bu olaydan sonra bi daha ne zaman test yaptın bende cuma yada cumartesi adet olacağım yani inşallah olmam ben ne zaman yaptırayım kan testi

Canımmm demek hamileymişsin bu olaydan sonra bi daha ne zaman test yaptın bende cuma yada cumartesi adet olacağım yani inşallah olmam ben ne zaman yaptırayım kan testi

canım adete 4 gün kala 27 çıktı 1 gün kala 217 salı adet olmam gerekiyodu işte perşembe yaptırdım 1389 çıktı 3 gün kala filan baktır senin kaç çıktı hcg

X