hersy guzel ama bana dua edin

H

hell

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hell
merhaba arkadaslar ben artik 10 hafta 5 gunlk hamilyim dun dr gittim ve bebegimn hrsyini gordum cinsyeti haric onudA 2 hafta sonra ogrnicem v 3 lu tarama testi vs yaptirircam v diger testlr beni anlarsinz dr hersey yolunda desede yinede bir korku oluyor iste sadce szden dua istiyorum insallah iyi haberlerle donerim bebegimle sizlri seviyorum allah bebegimi bana bagislasn onu hrsydn cok seviyorum.....

• Konu Sahibi hell
canım içini ferah tut inşallah mutlu bir şekilde dönersn bir sorun çıkmaz ALLAH ım yardımcın olsun canım

• Konu Sahibi hell
Allah analı babalı büyütsün cnm sağlıkla kucağına almayı nasipmetsin inşallah.tebrikler anne adayımız:)

• Konu Sahibi hell
rahat ol canım içinde bulunduğun durumun tadını çıkarr...
allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah

• Konu Sahibi hell
canım..allah sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin sana bağışlasın yavrunu içini ferah tut Allah'ın izniyle hiç bir sorun olmaz inşallah...

• Konu Sahibi hell
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin .Allaha emanet ol bebeğinle berbaerr ..ıNşallah herşey güzel olucak

• Konu Sahibi hell
cok saolun arkadaslar iyki varsiniz AMIN ALLHIN IZNIYLE HERSEY GUZEL OLCAK...

• Konu Sahibi hell
hellcim öncelikle tebrikler..neden aklına kötü şeyler getiriosun.hersey coook guzel olucak ve sende sağlıkl b gbelik yasıycaksın inş.iyi düşün iyi olsun tatlım, tekrar hayırlı olsuna.s.

hell merhaba canim dr yeterince aciklama yapmis hersey yolunda demis bos yere kuruntu yapma kendine bebiside kendinide strese sokma bosyere canim merak etme bebisin seninle bizimde dualarimiz seninle Allah yardimcin olsun gonlunce olsun hersey kib hayirli haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…