Herşeyin altında bir neden arıyorum

hayat_bu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
251
2
Merhaba Doktor Hanım herşeyden önce kk.dan bizlere yardımlarınız için teşekkür ediyorum.Bende şüphecilik çok asabi olma hali iki yıl önce başladı.İlk başlarda kendim (sanırsam ilaç adı vermekte sakınca yoktur varsa yetkili arkadaşlar silsin)Stablon kullandım.Buna rağmen kendimde düzelme hissetmediğimden psikiyatriste gittim.bana cipralex10mg ,Enronax4mg ve stilizan 2mg verdi.Bunları 8 ay kullandım.daha sonra sadece Cipralex kullanmaya başladım.kendimi iyi hissettiğimden dolayı doktoruma gitmeden ilaçları kestim ve Laroxyl kullanmaya başladım.Şu an devamlı kullanmıyorum arada bir içiyorum.Yine kendimde şüphecilikler asılsız yere başladı.tekrar doktoruma gitmeme gerek varmı yoksa bana çok iyi geldiğine inandığım mcipralex i kullanmaya başlayayım mı? Şimdiden teşekkürler

Rica ederim. Evet, mutlaka doktorunuza tekrar danışmanız lazım. Sadece Cipralex mi, yoksa başka ilaçlar ile kombinasyon mu, buna ancak doktorunuz şimdiki durumunuzu görerek karar verebilir.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…