Herşey Dahil Oteller - Dorian Otel / Fethiye

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0

Otel Kategorisi
4 Yıldız (Yıldız sayıları Tur On9 değerlendirmesidir.)

Fethiye Ölüdeniz Belcekız mevkiinde, Dalaman Havaalanı'na 75 km, Fethiye şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer almaktadır, Denize 350 mt dir.

Genel Özellikler
Tesiste 2 adet Açık yüzme havuzu, 2 adet Çocuk yüzme havuzu, Açık ve Kapalı Ana Restaurant, Havuz bar, Masa tenisi, Telefon ve Fax hizmeti, Lobby de kablosuz ınternet, Çamaşır hizmetleri, Doktor, Çocuk oyun alanı, Okuma odası, Televizyon alanı, Sauna, Masaj, Güneşlenme alanı, Şezlong, Şemsiye, Minder mevcuttur.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: DORıAN OTEL
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Son düzenleme:
ya canım ben bir şey soracağım biz bu sene tatile gitmek istiyoruz kısmetse 26 temmuzda falan 1 haftalığına herşey dahil istiyoruz fiyat olarak ne kadar olur acaba bilgin varmı bide kuşadasına istiyoruz ben burda kuşadasını bulamadımda yardımcı olurmusun bana

Merhaba Beren,

Kişi başı günlük olarak bütçenizi iletebilirseniz size uygun tesislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verebiliriz.

saygılar.

otel resimlerini hep dış görünüş vermişsiniz bunlrın içi nasıl acaba dıştan cazip görünebilir ama bide içini görmek gerek restaurant oda .....filan

Merhaba JOYY,

Dilersiniz otel linkine tıklayıp Dorian Otel hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve tesise ait tüm resimlere ulaşabilirsiniz.

Otel Linki : DORİAN OTEL

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…