Herkesten özür dilerim ( Cadı kaynana hususunda )

neşecim önceki konunu okumadım ama pişman olman yeter canım sen kazanırsın özür dilemek büyüklüktür sevgiler

diger konunu okudum ama yorum yazmamistim...
hepimiz ayni yollardan gectik,kaynana olsun esler olsun kimse sorarsan sor ayni sorunlardan muzdaribiz!!ama idam sehpasinda altindaki tabureye vuracak insana bile beddua edilmez!!!o anki sinirlerin belliki cok gergindi ama böyle bir aninda icinden dua et canim,sabir icin,saglik icin huzur icin dua et derim ben....
sevgiler...

bazen kızgın olduğumuzda ağzımızdan cıkanı kulağımız duymuyor ne yazıkki
ne olursa olsun onlar bizim büyüklerimiz sevgi olmasa dahi saygıyı elden bırakmamak lazım yerimseniben

mrb neşecim bende önceki yazını okumuştum şimdi böyle yani daha sağlıklı düşünüp kendini üzmemene boşyere sinirle kötü şeyler söyleyipgünaha girmemeye karar verdiğine sevindim.evhanımı arkadaşımızında dediği gibi hepimiz aynı durumları görüp geçirdik halada yaşıyoruz insan zamanla dahada olgunlaşıp farklı taraflardan bakmayı öğrenebiliyor önemli olanda bu zaten sana hayatında huzurlu ve mutlu günler diliyorum canım:)

Evet hatirliyorum o konuyu!!:nazar:

Hatta orda yazmistim, tövbe et arkadasim, aff dile allahtan diye!!:teselli:

Insan bir anlik öfkesine kapilabiliyor güzelim, önemli olan hatani anlaman...
Kayinvaliden cok kötü bir insan olabilir ve ondan nefret edebilirsin ama beddua etme yinede, sana kötülük yapiyorsa hakkini yiyorsa yaradan zaten ona aynisini yasatmadan canini almayacaktir...:kahve:

Bu her insan icin gecerli!! Kinli ve öfkeli olsak bile agzimizdan cikana dikkat etmemiz lazim, elimizden geldigi kadariyla...:nazar:

Aramiza hosgeldin..Şeniz

özrünüzü bizim kabul etmemiz gibi bi durum söz konusu olamaz ki.
zaten bizden özür dilemenizi gerektirecek bi durum da yok.
yapılan yorumlar -ben dahil- edilen beddualara tepkiydi.
umarım bundan sonra daha sabırlı olursunuz.
üç düşünüp bir konuşursunuz.
hayatınız daha dingin olur böylece

Öncelikle yapmış olduğunuz hatayı anlamış olmanız çok güzel. Sonra bu sinirle ancak kendinize zarar verirsiniz. En iyisi biraz sakin olmak ve olaylara daha olumlu yönlerinden bakmaktır.
Dilerim bundan sonra işleriniz yolunda gider.

Arkadaşım biz kimiz ki sizi affedelim..
Özür dileyecek birşey göremedim ben ortada..
Hiç kimseden özür dileyecek bir durum yok
Biz size sadece fikir veririz ihtiyacınız olan yerde
Sinirlerinize hakim olursanız hangi ortamda bulunursanız bulunun sizin için iyi olacaktır.
Bakış açınız değişti ise olaya ne mutlu size :hooray:

evet konunu okudum...hatta ıkı konu bırden acmıştın...
ve yorumumuda yaptım...bır gun bızde aynı yaslara gelecegız...
kımseyı sevmek zorunda degılız ama saygı olmalı...
hatta olumunu ıstemek bıle yanlıstı....

senı kutluyorum hemde candan...hatanı gorupte buraya tekrar ozur ıcın konu acman guzel olmuş....
bız afetsek bır sey olmaz ama kabahatını bılmem cok ıyı allahtan af dıle bence ve...
her hangı bır sorundada sabret canım...allah mutlaka mukafatını verecektır...
sen allah sıgın...allah yaklaş..sabrın sana cok guzel döner canım....
umarım her sey yolunda gıder ve mutlu olursun...sevgıyle kal...

Özür dilemeniz çok güzelde..Şimdi konunuzu okudum kanım dondu..
İnşallah Allah'u Teala'nın duaları kabul ettiği vakte gelmemiştir korkunç beddualarınız..
Her insanın yanındaki melaikeler kul dua ettiğinde, duan kabul olsun aynı şekilde sana verilsin diye dua eder..
Bunu sakın unutmayın..
Hiç kimsenin ama hiç kimsenin bir başkası için verem olmasını,ölmesini dileme hakkı yoktur..
Acil tövbe edin..Yavrunuzun kendinizin ve evliliğinizin selameti için..
Buradan özür dilemeniz bir şey değiştirmez..Kendi içinizi düzeltin..
Çok üzüldüm gerçekten..

:eek:MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM:eek:. cevreye verdiyim rahatsizlik icin :eek:senağlama

bir anlik bir sinirdi iste yazdiklarim....
hepinizin yazdiklari dogru galiba, bakiyorumda cok abartmisim , aslinda boyle demek istememistim desem inanmasiniz galiba ,ama ben boyle birisi degillim, depressona girdim galiba, kaynanam kousunda, artik takmicam kafama , allahim sen affet, tovbe ediyorum.
neden boyle birsey yaptigimida anlamiyorum ama gecti......

EGER OZRUMU KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

arkadaşım keşke özür dilemeseydin. yakında seni ettiğine pişman edecekler galiba. onu görüyorum. tövben Allahla senin aranda olmalı. bizden neden özür diliyorsun. yapma lütfen.

bende kaynanadan çok çektim ama allaha havale ediyorum
nasılsa ilahi adalet var
sen biraz hırçınsın arkadaşım
sakin ol
frenle kendini
çok kızmış olabilirsin
ama baştan bu duruma gelmicektin
neden ayrı oturmak istemedin
böle olacagını tahmin edemicek yaştamısın
yada ailen neden düşünmedi

evet hatirliyorum konuyu ay ne gülmüstüm ama kimse bedduayi haketmiyo
herkes kaynanasini sevecek diye bisey yok ama birdaha kaynanandan gec kimseye beddua etme
bir sinirle olmus takma kafana

ayri evim vardi, ama kaynanam evimizi geri verdi, aglaga sizlaya, neymis turkiyeye gideceklermis 6 ay kalacaklarmis bizde bos bosuna(ymis) kira odemeyelim diye onlarin evine yerlesmemizi istedi ve onlara yerlestik, bizim evimiz buyuktu 5 odali, onlarinki, simdi kaldigimiz 3 odali, odanin birinde tum evin esyalari vardi, ben almanyaya annemgilin yanina gittigimde kaynanam hepsine oteki oglarin evine yani garacina yerlestirmis,(bir kac mobilya duruyor ama, gelen giden vitrin gibi bakiyor), odayi bosaltmis yani gelen giden olur diye, arkadasi cok ya , rezil olmasin diye herhalde.....
biz yatak odasinda yatiyoruz onlar salonda...;
sinirim bundan di arkadaslar , onceki evimi gorseydiniz, gelenler hayran kaliyordu , kocan ne guzel yerlestirmis , kagitlemis, mobilyalarim en son modellerdendi, herkez hayran kaliyordu yani,evim superdi, cocuk odasini bile hazir etmistik ( ozamanlar 3 aylik hamileydim)......
ama biliyorum bunlar birisine beddua edecek sebebler degil.......allahim sen aff eyle
iste oyle.......

X