herkese selam

bu yorumu başka bir topicte yazmış yeni üye arkadaşımız
sağolsun bizleri boş insanlar olarak değerlendirmiş
kendisi neden burada bilemedim

valla ruzname sana diyecek tek bi kelimem yok
ne demek başka işiniz yok mu?
nereden bu hakkı aldınız anlamadım
değil diyorsunuz ama bu resmen kişisel bir saldırıdır
burada ki kadınların tek bir amacı var paylaşmak
sen paylaşmak istemezsin keyfin bilir ama yargılayamazsın arkadaşım
madem yeni üyesin önce bi gez önce bi araştır başlıkları ne var ne yok bi bak değil mi?
böyle hop diye konunun orta yerine gelip hamam sohbeti falan hiç hoş değil
bu sitede ev hanımlarının da çalışan kadınlarında anne adaylarının da annelerin de işine yarayacak her şey var
çünkü biz paylaşıyoruz
duygularımızı acılarımızı mutluluklarımızı herşeyimizi paylaşıyoruz kii bir başkasına bi fikir olsun belki ders olsun belki örnek olsun
geyik topicimizde ise amaç sadece geyik anlatabiliyor muyum?
gönlümüzce sohbet etmek, canımızın istediğini paylaşmak...
bence siteye biraz alış biraz gez ondan sonra bu yorumunu bir daha gözden geçir olur mu?

ruzname_27 kullanıcısından alıntı
ben yeni üyeyim ama bayanlar çok hoşsunuz.evinin eşyasını çoluğunun çocuğunun fotosunu alyansını balayı otelini ameliyatlarını (estetik) yani kısacası attığı her adımı insan her şeyini koyar mı buraya başka işiniz yok mu ya da daha farklı sohbetler ne bileyim okuduğunuz kitapları tanıtsanız ya da edindiğiniz ilginç bilgileri kadınların işine yarayacak mesela mutfakta püf noktalar çocuk eğitimiyle ilgili vs. nolur bana kızmayın da eskiden kadınlar bu tarz sohbetleri hamamda yaparmış artık burada mı yapılıyor.güzel tarafları da var siteyi eleştirmiyorum.sakın beni yanlış anlamayın amacım sizi de eleştirmek değil.kişi kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranmalı.sadece şaşırdım bana çok uzak şeyler.belki de en iyisini siz yapıyorsunuz kendinizi mutlu hissediyorsanız yapın gitsin.sakın yukarıda yazdıklarımı kişisel saldırı olarak nitelendirmeyin sadece fikrimi söyledim.

drn buraya bizi yargilamak icinmi üye oldun???
diyosunki okudugunuz kitaplari mutfakda püf noktalarini ve cocuk eyitimlerini paylasin diye ama demekki o bölümlerin o topiklerin oldugunu görmemissin yada sirf bizi yargilamak icin ilk daldigin topige yazma istegi duymussun
kimsenin kimseyi yargilamaya hakki yok heleki kendi özeliyse sonucda isteyen istedigini paylasir bu özelide olur istekleri olur hayallaeri olur sorulari olur nesi olursa olur ha sen o bölümleri o topikleri istemezsin girip bakmazsin ozaman bi mecburiyetin yok yani burda bircogumuz arkadas olduk bir cogumuz arkadaslikdanda öte dost yolunda kanki yolunda girer girmez kimseye yargisiz infaz yapmak zorunda diilsin daha dün bir bugün iki
herkez istedigini yapmakda özgürdür sonucda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…