Herkese merhaba:)

evrosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
25
0
46
Merhaba arkadaşlar,

Siteye yeni üye oldum. Ekim ayında evleniyorum. Doğal olarak bir hareketllik söz konusu. Bir de evlenirken şehir değiştireceğim için hayatımda bir karışıklık ve hareket sözkonusu. Bir arkadaşım bu siteden yeni şeyler öğrenebileceğimi söyledi.Umarım sizden gelenlerle birlikte, bendeki bilgileri birleştirerek çok güzel fikir aktarımları yapabiliriz.

Herkese mutlu ve umut dolu bir hafta diliyorum:)

MERHABA CANIM HOŞGELDıN SENDE.BENDE AĞUSTOSTA EVLENıYORUM ALLAH NASıP EDERSE.ıNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GıDER HERKESıN HAYATINDA CANIM...NEREYE GıDıYORSUN ZORDUR ŞEHıR DEĞıŞTıRMEK EMıNıM ÜNıVERSıTE BENı ÇOK ZORLAMIŞTI AMA SENıNKıSı DAHA FARKLI DAHA SEVıNÇLı VE HEYECAN VERıCı kaydirigubbakcemile2

aslında gideceğim yer yabancı değil. ailemin büyük bir kısmı orda . ıstanbul'a gidiyorum. Ama oraya keyif için gitmekle yaşamak için gitmenin farklı olduğunu düşünüyorum. Herşeyin hayırlısı bakalım hayat bize neler getirecek.:)

teşekkürler canım ailenden birileri olacağı için zaten yabancılık çekmeyeceğini düşünüyorum istanbl zaten yaşayan bir şehir..sizde en güzel günlerinizi orada yaşarsınız inşallah...görüşmek üzere

Merhaba arkadaşlar,

Siteye yeni üye oldum. Ekim ayında evleniyorum. Doğal olarak bir hareketllik söz konusu. Bir de evlenirken şehir değiştireceğim için hayatımda bir karışıklık ve hareket sözkonusu. Bir arkadaşım bu siteden yeni şeyler öğrenebileceğimi söyledi.Umarım sizden gelenlerle birlikte, bendeki bilgileri birleştirerek çok güzel fikir aktarımları yapabiliriz.

Herkese mutlu ve umut dolu bir hafta diliyorum:)

8.gif

X