Herkes Tutturabildiğine Satıyor

perrmanganat

Güven denen şey tek kullanımlık..
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
1.419
632
Hanımlar, demin ütü araştırıyordum hangisini alsam çeyizime diye, tefal easy pressing gv5240 ın özellikleri hoşuma gitti, kullanıcı yorumlarını okudum herkes te memnun kalmış. Fiyatlarını araştırayım dedim ve acayip bir şey ile karşılaştım, fiyatlar arasında uçurum var. Örnek:

Tefal GV5240 Easy Pressing Buhar Jeneratörlü Ütü - İlan ve Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 83126359

bu sitede bu ütü 605 lira(hatta buuçuruma dayanamayıp sahibine diğerlerinden ne farkı var diye mesaj bile attım. )

Tefal Easy Presing GV5240 Buhar Kazanlı Ütü - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

Bu sitede 280 lira

Tefal GV5240 Easy Pressing 4.5 Bar Buhar Jeneratrl t - Ticaretmerkezi.com.tr

Bu sitede 330 lira

En Ucuz Tefal GV5240 Easy Pressing 4.5 Bar Buhar Jeneratörlü Ütü : Ütü : Beyaz Eşya & Ev Aletleri : : www.sanalreyonum.com

Burada da 223 lira

Hepsi aynı ütü, aynı marka-aynı model. Bunu daha önce de gördüm Karacanın firuze serisi 18 parça tencere takımını (4 tencere, 1 düdüklü tencere, çaydanlık takımı ve cezve takımı) 298 liraya aldım (mağaza sahibi önceki fiyatı 535 lira demişti.) İnternet fiyatlarına bakayım dedim 298 e satan 1 kişi gördüm. Geri kalanı 350-535 arasında değişen fiyatlara satıyor. Üstelik ben içindeki düdüklü tencerenin boyutu küçük diye değiştirtmiştim sahibine, fiyat farkı ödemeden.

Karaca 18 Parça Firuze Tencere Seti

535 liradan inip benim 298 liraya aldığım ürün bu işte (kampanya bu hafta sonmuş, yine 535 liraya çıkacakmış fiyatı) Linkini verdiğim site ise 298 liralık ürünü 481 liraya satıyor.

Diyeceğim o ki sakın internetten ve reelden fiyat araştırması yapmadan 'ben beğendim' diye almayın. Millet tutturabildiğine satıyor ve kazıklayacak yer arıyor.

Düğün alışverişlerinizde Allah yardımcınız olsun.

Edit: Bu arada tefalin Konyadaki bayilerinden birine de bu ütünün fiyatını sordum 400 lira dediler.

Son düzenleme:
Aynen ya herkes tutturabildigine satiyo cidden ve bu insana cok koyuyo bisi alirken fiyatini iyi arastirmak lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…