Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

NuRDAn_ canim tam teste giderken kanama başladı 3. Gün Dr yer gitcem
Hakkinda hayirlisi olsun cnm yazdiklarini takip ediyordum. Ne kadar zor oldugunu bende bilirim. Eee damdsn dusenin hslinden damdan dusen anlar..
Ben de 15 ay bekledim.... Simdide 5 gundur kizimin geciken dogumunu bekliyorum..
Allah sana da en kisa zamanda nasip etsin

A
mİn insaallah canim. Cok bulanti var o bari olmasaydi

Kızlar bende 9 aydır istiyorum olmuyor bu ay eşimin isteğiyle doktora gittim klomen verdi kullanıyorum. 4.gundeyim perşembe yumurta takibim yapılacak inşallah olumlu olur ve hamile kalirim
inşallah canım benim ilk deneme ayım yeni evliyim d.kontrol kullandım 2 ay sadece bu ay içmedim şimdide test böyle bende sanmıyodum ilacın üzerinden 3 ay geçince hamile olunuyor falan diyorlar ama o bünyeye göre değişiyor, inşallah klomenle hamile kalan birçok arkadaşımız var etrafta sende yakın zamanda hamile kalırsın :)

Çok şükür beklememissiniz. Kanla kesinleşti.r. Inşallah hamilesindir. Bende istiyorum inşallah bu ay klomen le kalırım başka sorunlar çıkmaz

akşam gidicem acile canım inşallah negatif çıkmaz umutlandık eşimde bende..

Git canim sanmam ama bazen denk geliyor ben geçen ay prodictorle silik çıktı eşimle ben havalara uçtuk sonra regl oldum o gün çok kötüydü aglamistim. Inşallah hamilesindir

Hareket varmı tatlım nasılsın bugün :)

Nursaycim nasil gidiyo annelik fistigin nasil oldu biz dun yine doktordaydik mamasini yiyip misil misil uyuyan cocuk iki gunduf acayip huysuzdu gaz sancisi varmis garibimin2 tane gaz ilaci yazildi idrar kulturu falan yapildi suan her sey yolunda cok sukur aman iyi olsunlarda biz her seye katlaniriz umarim sende de her sey yolundadir nasil oldun indimi ayaklarin falan bu arada brnde de muthis odem varmis 20 gunde 14 kilom gitti gobekte indi sezeryan korkulacak bi sey degilmis olacak arkadaslara duyrulur :)

Kızlar mrb ben bugun doktordaydim. Cok sukur bebegim iyi ancak sezeryaana karar verildi. Cuma gunu sezeryan olacak. Bu kadar bekledim normal olsun diye kısmet degilmis demekki...

Kızlar mrb ben bugun doktordaydim. Cok sukur bebegim iyi ancak sezeryaana karar verildi. Cuma gunu sezeryan olacak. Bu kadar bekledim normal olsun diye kısmet degilmis demekki...

hiç önemli değil canım yeterki bebeğin sağlıkla dünyaya gelsin normal doğum bana göre kolaydı toparlanma olarak ama bak sezeryan yapan arkadaşlarda memnun rabbim sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah.senden haber bekliyor olacağım Allah yar ve yardımcın olsun cuma mübarek gün rabbim acılarını dindirir inşallah :)

Cok tesekkur ederim...
Yarın 9 da sezeryana girecegim...
Dua edin bana ve kızıma

Canim benimde odemlerin indi ama bende 6 kilo gitti sadece sut olsun diye yiyip icmedigim sey yok ilave kilo almiyorum ama kilo vermem durdu maalesef

Sanirim butun anneler ayni sorunu yasiuoruz kizimin 2 gundur uykusu yok. Gece gunduz surekli mikir mikir yarim saat deliksiz uyursa sukrediyoruz. Hep huzursuz gazdan ne bu kadar gaz yapti anlatamiyorum yediklerime xok dikkat ediyorum aslinda.

Simdi mesela saba 8 de yyandi burda 12::30 da uyutabildik karsiligindada su an uyanik hir bebek var elimde

Mama veriyomusun canim malesef ben gunde 1-2 defa bebek memeden mahrum kalmasin diye emziriyorum toplasan 30-40 cc sutum geliyo zaten bi kerede 120 cc yiyo benim obur yani be mama ile goturuyorum beslenme olayini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…