Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Çok zor bilirim tatlım az kaldı ama sabret suni sancı alsana ?
Duyduguma gore rahimde hic acilma yoksa suni sanci agridan baska bi ise yaramiyormus ancak 3-4 cm acilma oluyormus. Bebek dogumu baslatsa 1-2 cm acilma olsa suni sanci ise yarar. Ama bilemiyorum suni sanci cekip yine de sezeryan ihtimali var..
Benim de herseyim boyle gec oluyor dimi

Benimde olurdu önce gobegimin3 haftatarafında bi sertkijrüyor zaten bebek yerlesene kadar bende merakla senden haber bekliyorum soylemezsen darilirim
Canim hala hasta olmadim. Adet agrisi da yok ama akintim var.az once gobegimin asagi tarafinda bi sertlik oldu. Dua edin nolur

NuRDAn_ canim korkuyorum. Adet agrisi arada gelip gidiyor. Bu arada aklima su geldi. İlişkiye girdiğiniz gün ilişkiden sonra az bi pempelik gelmişti.yumurtlama gününü tutturmustuk. Bugün de sol tarafimda segirme oldu ara ara. 4 e kadar olmazsa hastaneye gitcem.kan testi yaptirayim

Allah gönlüne göre versin.bende çok uğraştım korkma bu kadar bende hep olumsuz olacak diye yerdim kendimi 2 düşük vardı.o ağrılar bebek yerleşirken çok oluyor.fazla geç kalmanı tavsiye etmem eğer gebeysen kullanman gerekenler var riske atmanı tavsiye etmem bana da haber ver çok heyecanlandım

Kızlar bende 9 aydır istiyorum olmuyor bu ay eşimin isteğiyle doktora gittim klomen verdi kullanıyorum. 4.gundeyim perşembe yumurta takibim yapılacak inşallah olumlu olur ve hamile kalirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…