Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

nursayyyyy nerelerdesin canım iyi haberlerini bekliyorum...
Evet nursayi bende cok merak ediyorum bu arada benim ministe 13 gunluk oldu benden sana tavsiye bol bol uyu dinlen cunku uykuyu cok arayacaksin bide Insallah normal dogum yaparsin ancak sezeryan olman gerekirse şuna inan korkulacak bi sey yok ben hic yatmadim 3.gun normale dondum ve suan hic ameliyat olmamis gibiyim dikislerim yapistirma nerdeyse belli bile degil bu arada 10 kilom gitti ve gobekte yok benimde aklimda cok soru vardi ama korktugum gibi olmadi Allah hayirlidogumlar nasip etsin canim

c
canım normal doğum için bekliyorum ama benim kız çok nazlı
zaten şimdi de uyuyamıyorum ki sağ kalçam çok ağrıyo, ayrıca sürekli lavaboya gidiyorum ve sıcak basıyo sürekli. ayaklarım balon gibi şiş. ayrıca yavrumu kucaklamak için de sabırsızlanmaya başladım. doğum korkularım endişeye dönüştü kızım için endişeleniyorum gününü geçirmez inşallah bi sorun çıkmaz.

demek oğluşun 13 günlük oldu maşallahhhhh...

annelik nasıl bir duygu ayrıntılarıyla anlat...
annelik bitmek tükenmek bitmeyen bi endişe hali sürekli ona bi şey olması ihtimalini düşünüp kafayı yiyorum güzel yüzüne minik bedenine baktıkça içim ürperiyo her defasında hıçkırarak ağlamak istiyorum dünyada sağlık iyilik güzellik ve mutluluk adına her ne varsa onun olsun gerekirse uğruna öleyim istiyorum hayatımın hiç bir döneminde kendimi böyle bi duygu seli içinde hissetmemiştim çoğu zaman kendimi bu akıntının içinde boğulur hissediyorum sanırım buna lohusalık sendromu diyolar umarım kısa zamanda atlatır bebişin keyfini sürmeye başlarım

Cok guzel yaaa... Hala benim bebisten ses seda yok bu arada canim. Bende onu koklamak anlattigin duygulari yasamak icin sabirsizlaniyorum

Hayatim ben ne hissediyosam aynisini solemissin daha iyi anlatilamadi.

Hep kizima bakip aglamak istiuorum ve dusundukcede agliuorum zaten. Allah tum hastaliklari kotulukleri bana tum iyilikleri kizima versin.

Oztsi sezeryan oldum 2980 gr dogdu kizim. Ben viraz. Zorlanfim acikcasi agrilar beni cok yordu. Kilolu hamilrligin etkisi buyuk, dikis yerimin ustune katlanan sarkik ve 6 aylik goruntude bir gobegim var. Epidural oldum ve gebeligimde sismedigim kadar sisim. Ayaklarim ve bileklerim taninmayacak halde. Bildihin fil ayaklarina sahibim.
Sutum yok gibi az bu beni cok uzuuor damla damla hala artmadi. Tabi yogun stres yasiyorum kizimin bir gozunun ustunde alninda sislik odem var. O gozunu kimi zaman acamiyor. Hergun bir doktordayiz herkes problem yok diyor ama sebep de gosteremiyorlar bana.

Biyle olunca icim bir turlu rahatlamiyor lutfen kizim icin dualarinizi esirgemeyin nolur teyzeleri. Doktorlarin dedigi gibi 3 haftaya gecsin gitsin kotuluk bize ugramasin

Cok guzel yaaa... Hala benim bebisten ses seda yok bu arada canim. Bende onu koklamak anlattigin duygulari yasamak icin sabirsizlaniyorum
Sen de saglikla yavrunu kucagina alacaksin arkadasim. Normal dogum en gizeli ben sezeryan sonrasi sikinti cektim kendi adima agrilar benim hareketlerimi cok kisitladi. Simdi simdi kendime geliyorum

kızlar tıner ve boya kokusuna maruz kaldım akrabaya yardıma gıttıgımde gebelık olasılıgım var nekadar zararlı

r: 154445"]Hayatim ben ne hissediyosam aynisini solemissin daha iyi anlatilamadi.

Hep kizima bakip aglamak istiuorum ve dusundukcede agliuorum zaten. Allah tum hastaliklari kotulukleri bana tum iyilikleri kizima versin.

Oztsi sezeryan oldum 2980 gr dogdu kizim. Ben viraz. Zorlanfim acikcasi agrilar beni cok yordu. Kilolu hamilrligin etkisi buyuk, dikis yerimin ustune katlanan sarkik ve 6 aylik goruntude bir gobegim var. Epidural oldum ve gebeligimde sismedigim kadar sisim. Ayaklarim ve bileklerim taninmayacak halde. Bildihin fil ayaklarina sahibim.
Sutum yok gibi az bu beni cok uzuuor damla damla hala artmadi. Tabi yogun stres yasiyorum kizimin bir gozunun ustunde alninda sislik odem var. O gozunu kimi zaman acamiyor. Hergun bir doktordayiz herkes problem yok diyor ama sebep de gosteremiyorlar bana.

Biyle olunca icim bir turlu rahatlamiyor lutfen kizim icin dualarinizi esirgemeyin nolur teyzeleri. Doktorlarin dedigi gibi 3 haftaya gecsin gitsin kotuluk bize ugramasin[/QUOTE]
Canim bende de sut yok mama veriyoruz Ilk gun sut yeterli sanip bebegi ac birakmisiz sarilik olmus evladim ksn sekeri epey dusmus hastanede acil besleme ile kendine geldi cocuk surekli uyodu meger sarilik ve acliktanmis gobek bagida erken dustu 5.gun kanadi biraz mikrop kapti antibiyotik kremle duzeldj sukur bizde ilk hafta hep doktordaydik aglamaktan helak oldum sutum hepten kesildi suan sukur iyi bol bol mama yiyor ama gaz sorunu var mamadan dolayida kakasini iki gune bir yapiyo yani endiseler bitmiyo canim kederden 12 kilom gitti bile istah sifir bu arada epidural sonrasi korkunc sistim tam olarak inmesi onbes gunu buluyo Allah yardimcimiz olsun bebisine acil sifalar diliyorum yalniz unutma bize gore buyuk sorunlar doktorlar icin onemsiz oluyo o nedenle kafanda da en olumsuzunu dusunme opuyorum

Hanimlar merhaba ben de 3 yildir bebek bekliyorum ne gelen var ne giden. Gecen ay 31iönde regl oldum.2 gün önegelir genellikle. Hesabima gore bu ay 28 iönde regl olmam gerekiyordu. 4 gündür agri oluyor hatta ped bile koydum.agrilar ara ara geliyor. Göğüslerinde aci var.normalde yatarken hep sutyeni cikartitlrim ondan da kaynaklı değil yani göğüs agrisi. Ne düşünsem bilemedim. 2 gün geçti çok da umitlenmek istemiyorum ama. Siz ne dersiniz

Canım kesin birşey söylemek zor ama bendede Aynı olmuştu bide idrar kokusu çok değişiyor test alıp yapsna bi heyecanlandım :)

ayyy hadi test yaappp ama sonucu önce bize söylee lütfen lütfen lütfenn :) Eşine de hemen o boll heyecanlı hamiş oldugunuzu nasıl söylediniz topiğindekilerden birini seçip söylee :) inşallahh vardır birşeylerrrr :)

NuRDAn_ .!.:
Canım kesin birşey söylemek zor ama bendede Aynı olmuştu bide idrar kokusu çok değişiyor test alıp yapsna bi heyecanlandım :)
İdrarimda terimde farkli kokuyor bi kac gun once fark ettim.peki adet gununde senin de agrin oldu mu?

[QUyolda 44atalay_, post: 36693535, member: 615426"]ayyy hadi test yaappp ama sonucu önce bize söylee lütfen lütfen lütfenn :) Eşine de hemen o boll heyecanlı hamiş oldugunuzu nasıl söylediniz topiğindekilerden birini seçip söylee :) inşallahh vardır birşeylerrrr :)[/QUOTE] 3 yilda 44 test yaptim:) suan evde hic kalmadi test.birde idrarda cikmaz diyorlar. Kocam cok umutlu insaallah olur ya. Dua edin hanimlar.

3 yilda 44 test yaptim:) suan evde hic kalmadi test.birde idrarda cikmaz diyorlar. Kocam cok umutlu insaallah olur ya. Dua edin hanimlar.[/QUOTE]

Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallahhh :)

Sen de saglikla yavrunu kucagina alacaksin arkadasim. Normal dogum en gizeli ben sezeryan sonrasi sikinti cektim kendi adima agrilar benim hareketlerimi cok kisitladi. Simdi simdi kendime geliyorum
Canimmm merabalar cok sukur senden haber alabildik... İnsallah sende meleginde birkac gune toparlarsiniz. Allah ikinizi de saglik sihhat sifa versin. Bu arada ben bugunde dogurmadim.40+2 deyiz pztsine dogmazsa bi caresine bakacagiz. Tek dilegim onun saglikli dogmasi. Artik dogum agrilari bile beni korkutmuyor. Yavrum saglicakla gelsin de

Canim bende de sut yok mama veriyoruz Ilk gun sut yeterli sanip bebegi ac birakmisiz sarilik olmus evladim ksn sekeri epey dusmus hastanede acil besleme ile kendine geldi cocuk surekli uyodu meger sarilik ve acliktanmis gobek bagida erken dustu 5.gun kanadi biraz mikrop kapti antibiyotik kremle duzeldj sukur bizde ilk hafta hep doktordaydik aglamaktan helak oldum sutum hepten kesildi suan sukur iyi bol bol mama yiyor ama gaz sorunu var mamadan dolayida kakasini iki gune bir yapiyo yani endiseler bitmiyo canim kederden 12 kilom gitti bile istah sifir bu arada epidural sonrasi korkunc sistim tam olarak inmesi onbes gunu buluyo Allah yardimcimiz olsun bebisine acil sifalar diliyorum yalniz unutma bize gore buyuk sorunlar doktorlar icin onemsiz oluyo o nedenle kafanda da en olumsuzunu dusunme opuyorum[/QUOTE]
Aynen oylr yine birebir duyhulari paylasmissin benle bukadar olur demekki tum anneler ayni seyleri hissediyoruz. Epidural sonrasi bende sorun var saniuodum hamilelik boyu gram sismeyen ayaklarim ve bileklerim taninmayacak hale geldi gorunce korktum disari doktorlara goderken giyecek hic biraey bulamadim ayagima rezaletti

Simdi kendimizle ilgili sikayetler onemli diil bi sekilde gececek. Yeterki evlatlarimiz iyi olsun

Oh masallah bebeis yerini pek bir sevdi demekki ama biliyosun benim de bastan birmal diye bi niyetim olmustu doktorum bastan ilk bebek 49 i gecebilir heyecanlanma demisti bana. Yani beklenen bir durum hic endise etme. Daha iyi iste ele gelen tontis bir yavrun olacak insallah annesi :)

Allahg
3 yilda 44 test yaptim:) suan evde hic kalmadi test.birde idrarda cikmaz diyorlar. Kocam cok umutlu insaallah olur ya. Dua edin hanimlar.

Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallahhh :)[/QUOTE]allah gonlunuze gire verein kizlarinsallah en yakin zamanda o mutlu haberi alacaksiniz allah isteyen herkese evlat verein

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…