Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canim benim de 9-10 arasi hatta tansiyonum ve kanim dusuk diye dunyanin kan ilacini icjyorum ancak doktora gidince heyecandan yukseliyo evde hergun kendim olcuyorum cunku ama doktorum pimpirikleniyo :) tansiyonda bi sorun yokta 100 luk iki tane sancim cikinca sorun oldu doktorum normal dogum baslamadan almak istiyo bebisi gelismeleri yazarim yine hakkimizda hayirlisi

canım allahtan hayırlısı normal doğum daha sağlıklı, belki bebişin normal doğacak senin için de çok iyi olur...

ama sancılarını hissetmemen çok garip demekki ağrı eşiğin yüksek, normal doğuma dayanabilirsin. ben normali çok istiyorum ama çok korkuyorum.
peki kendinde başka değişiklik gözlemliyormusun?

Canim normal tabiki daha saglikli ancak biliyosun bu bebislere cok acılı sureclerden gecerek ve uzun bir zaman sonra kavustuk normal dogumda karsilasilabilecek sorunlar nedeniyle oncelikle esim kesinlikle istemiyor insallah hepimizin dogumlari hem bebisleri hem de bizleri cok yipratmayan bi sekilde hayirlisi ile olur

aminnnnnnnnn...

geri sayım başladı artık senin 9 gün mü kaldı hayırlısıyla?

aminnnnnnnnn...

geri sayım başladı artık senin 9 gün mü kaldı hayırlısıyla?

Canim eger persembe gunu nst de sanci cikarsa cuma alacaklar ki insallah cikmaz cunku cumartesi kardesimin nisani var eger bi sorun olmazsa oglusla bulusma 14 agustos ta olacak :) evet az kaldi cok heyecanliyim soyle boyle derken zamanimiz doldu :)

hayatım geçmiş olsun ama 12/8 de yuksek bir tansiyon değilki zaten ideal olanı o neden yüksek dedi doktorun anlamadım.

Canim eger persembe gunu nst de sanci cikarsa cuma alacaklar ki insallah cikmaz cunku cumartesi kardesimin nisani var eger bi sorun olmazsa oglusla bulusma 14 agustos ta olacak :) evet az kaldi cok heyecanliyim soyle boyle derken zamanimiz doldu :)

bizi muhakkak haberdar et cnam çok merak ederim ben seni.

Güzel haberlerini bekliyorum.

bizi muhakkak haberdar et cnam çok merak ederim ben seni.

Güzel haberlerini bekliyorum.

Canim tansiyonum genelde 9/6 10/6 civarindaydi birden kucugu 8 lere cikinca sisliklerimde artinca ondan iskillendi galiba ama sukur nst bugun iyi cikti sorun yok oglusum haftaya persembe sabah saat 8 de 36+6 da gelecek insallah birbirimize bol bol dua edelim 1 haftam kaldi oldukca heyecanliyim hikayemi paylasmak oglumu sag salim kucaklamak nasip olur insallah

iyi olmanıza çok sevindim canım. hayırlısıyla bu gün oğluşun kucağında olacak inşallah...

bizimle de paylaş mutlaka, çok yoğun olursun ama bizi de merakta bırakma...

ahhh çok şükür herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. Nasıl heyecanlı bir an. Allah önce sana sonra sırayısla bizlere bu mutluluğu sağ salim atlatmayı ve yaşatmayı nasip etsin.

Herşey gönlüne göre olsun canım.

Ben de kısmetse bugün doğum iznime çıkıyorum işyerindeki son günüm. Umarım bu son haftaları cok güzel geçiririrm bol bol dinlenip kızıma kilo olarak dönmesini sağlayabilirim.

Hepimize hayırlı dogumlar lütfen herkes bir yolunu bulup dogum olunca bizleri haberdar etsin

Sagol canim Allah hepimizin yardimcisi olsun sezeryanim spinal epidural olacak en kisa zamanda deneyimlerimi paylasirim sana da iyi tatiller bol dinlenmeler

yok be cnaım haftaya perşembe demiş

:26: haftaya bugün yazmak istemiştin yanlışlıkla bugün yazmışım

bir gün bile o kadar zor geçiyor ki. neyse sen çalışırken daha hızlı zaman geçmiştir... ben daha 31. haftada ayrıldım doktora 32 hafta diye yazdırdım.1,5 aydır beklemedeyim...

ay evet canım bakalım ne olacak valla, nasıl geçecek zaman. İşyerinde klimada vardı iyi oluyordu evde sıcaktan zaman da bir türlü geçmez :)))

ay evet canım bakalım ne olacak valla, nasıl geçecek zaman. İşyerinde klimada vardı iyi oluyordu evde sıcaktan zaman da bir türlü geçmez :)))

canım sıcakta çok zor oluyor gerçekten... hergün duş alıyorum yine de fenalık geçirecek gibi oluyo insan.. son zamanlarımızın bu aylara denk gelmesi sıkıntılı oldu ama sonu mutluluk inşallah.

senin sezeryan tarihi ne zaman belli oluyor?

Canim henuz karar vermedik cinku doktorum aslinda normal dogum yapmam konusunda israrci o nedenle bir turlu bana sezeryan tarihi vermiyor;(

Ama bugun yani cumartesi yine randevum var bi kararli durup sansimi denicem hayirlisi bakalim benim aklimdan 26 agustos sali geciyor bu tarihi solemistim laf arasinda ki bebegim son gorusmede tersti. Bu tarihte tam 39+0 oluyorum. Doktorumda eger donmezse o haftaici aliriz demisti bakalim simdi ne dicek

kızlar bugün kontrole gittim.bebişim 2950 gr olmuş, amniyom sıvım biraz fazlaymış. nabzım yüksek diye kardiyoloğa gönderdi ama sıra yoktu gidemedim... hala doğum kanalına girmemiş bebek yani hala var doğuma...

Canim nabiz benimde en basindan beri yuksek bende kardiyolojiye gittim sezeryanda bi sorun olmaz dediler normalde ne olur bilmiyorum ama bi sorun olacaksa riske atmaz soylerler bu arada cok heyecanliyim Allah nasip ederse persembe sabahi saat 8 de oglusuma kavusuyorum Allah hepimize hayirli dogumlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…