Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Cankm sanirim ben de senin gibi ayni gerekcelerle sezeryan olucammm henuz kesin kararimi vermedim ama egilimim o yonde

Kendim aci cektim cekmedim gercekten onemli diil bebegim icin kolayi olsun istiyorum sadece insallah saglikla geleinler

Cankm sanirim ben de senin gibi ayni gerekcelerle sezeryan olucammm henuz kesin kararimi vermedim ama egilimim o yonde

Kendim aci cektim cekmedim gercekten onemli diil bebegim icin kolayi olsun istiyorum sadece insallah saglikla geleinler

Hayrlisi canim onemli olan bebisler eziyet cekmesin sabah kontrol vardi doktor 11-15 agustos arasi bir tarihte alicaz haftaya cuma su gun deriz dedi cok heyecanlandim Allahin izni ile oglusa kavusmaya gunler kaldi

Hayrlisi canim onemli olan bebisler eziyet cekmesin sabah kontrol vardi doktor 11-15 agustos arasi bir tarihte alicaz haftaya cuma su gun deriz dedi cok heyecanlandim Allahin izni ile oglusa kavusmaya gunler kaldi
ayyy resmen yakın bir tarih yaaaa ben bile eyecanlandım.

Bkaalım ben de bu hafta gittiğimde sorucam dogum tarihi konusunu. benim aklımdan 26 sı geçiyor ama ne der cok mu geç der bilmiyorum 39+0 olucam o tarihte. Hayırlısı bakalılm canımcım. Lütfen beni haberdar et olurmu

Bende 15 agustos istiyorum ama tabi doktorun diger hastalari hastanenin bos oda durumu falan ona gore ortak bi karar verilir bu aralar dogumlar baya cok galiba kadin dogumun tum odalari doluydu dun insallah hayirlisi olur saglikla aliriz bebisleri kucagimiza

evet gerçekten geçen gün arkadşaım dogum yaptı onda da hastanede oda sıkıntısı vardı feci bir dogum patlaması var bu sene :))) Hayırlısı artık bana bir yer bulsunlar yahuuuu

evet gerçekten geçen gün arkadşaım dogum yaptı onda da hastanede oda sıkıntısı vardı feci bir dogum patlaması var bu sene :))) Hayırlısı artık bana bir yer bulsunlar yahuuuu

Dogumlar yaklastikca sayfada iyiden sessizlesti havalar muthis sicak bu sicaklarda normal insanlar bile feryat ederken biz hamislerin isi iyiden zor bazen cinnet gecirecek gibi oluyorum sonra bebisimin yuzu aklima geliyor sakinlesiyorum resmen bir kriz halindeyim su 15 gunu sorunsuz bi sekilde atlatip oglusumu saglikla kucaklamak icin can atiyorum ama sanki zaman durmus hic gecmiyor hamilelivin en zor zamani bu son aymis sanirim Allah yardimcimiz olsun simdiden herkese iyi bayramlar bir daha ki bayrami bebislerimizle karsilamak nasip olur insallah

ay evet canım sıcaklar çok zorluyor insanı bende ağlıyorum sıcaktan. ama yavrularımız için herşeye değer çok az kaldı gerçektende kızlar çok heycanlıyım:18: ben sezeryan düşünmüyorum ama bakalım kısmette ne var? normal doğumdanda korkuyorum esasen ama bakalım ne olacak.

bu arada kilo durumları nasıl? bende aldı başını gitti ama kaç kiloyum şu anda bilmiyorum 17-18 kilo almışımdır... birde göbeğimde falan yok ama bacağımda çatlaklar var.

neyse şu doğumu bir atlatalım hayırlısıyla hepimiz bebeişlerrimizi sağlıkla bi kucaklayalım gerisi kolay

Benim 19 kilo oldu canim ama kolay verebildigimden cok kafaya takmiyorum zaten odemlerde var en az 5-10 kilo o sekilde hizlica gider geri kalanlarda 2-3 ay icinde hallolur dusuncesindeyim bence puf noktasi emzirirken şu süt yapiyor diye her seye abanmamak bol bol protein sebze süt ve tabi su icmek bu sekilde yapinca kisa surede vucut toparliyor su an en onemlisi bebisleri sorunsuz kucaklamak sona cok az kaldi

Offf valla be de 18,5 dayim su an ve dur durak bilmiyor kilolar, neyse canim vericez bir sekilde hakkaten 10 kilosu hemen gitsin geri kalani vermek kolay:)

Ben de bormal ve sezeryan arasi gidip geliyorum doktoruma gidince onun gazi ile normal yapabilirim gibi geliyor sonra bikac gun gecince yok ya ne ugrasicam sezeryan olsun diyorum kismet neyse o olsun

Bu arada bayraminiz kutlu olsun kizlar birdahaki bayrama kucaklarimiz dolu olucak yavrularimizla saglikla insallah :)

Ben de kiloyu aman verememfalan diye kafama takmiyorum ama su an bu sicaklarda bu kadar kilo almak beni zorluyor acikcasi tek sikintim o :)

Artik aldik bir kere nese gunahimiz cekicezzz :)

Ben de kiloyu aman verememfalan diye kafama takmiyorum ama su an bu sicaklarda bu kadar kilo almak beni zorluyor acikcasi tek sikintim o :)

Artik aldik bir kere nese gunahimiz cekicezzz :)

Yavruslari bi kucaklayalim da ne kilololar veriliyo bizde veririz dert degil kolay mi anne oluyoruz bu yola cikarken her seyi goze almistik zaten :) bu arada seninde bayramin kutlu olsun eger bi aksilik olmazsa ilk ben dogurucam sizlerle deneyimlerimi paylasirim belki karar verme asamasinda bir yarari olur:)

Evet canim mutlaka haberlerini bekliyoruz lutfen bizi merakta birakma

kızlar sizlerin de bayramı kutlu olsun...

kızlar erken doğuyormuş bakalım kimin daha erken olacak????

onlar zamanını bizden iyi bilirler canları ne zaman isterse gelecekler artık..

bu arada çantalar hazır mı? içine neler koydunuz bakalım?ben yazayım:

hastane çıkışı
yedek bir bebek takımı
bebek bezi
ıslak mendil
bez mendil
kendime pijama sabahlık terlik
3 tane atlet
4 tane iç çamaşırı
ped
lohusa tacı
aklımda bunlar kaldı... eksik varsa söyleyin..

Canim bunlara ek olarak ben emzirememe ihtimaline karsi mama vermek amaci ile biberon, emzik koydum ayrica yedek pecete tuvalet kagidi hem bebege hem kendime corap kendime hirka havlu dis fircasi macun tarak ayrica sut insallah bol gelirse diye gögus pedi gögus ucu kremi bebek icin pisik kremi koydum pede ek olarak hasfa bezini hasfane veriyomus bi daha alsam mi bilemedim onu arastiricam unnuttuklarim olursa eklerim yine

Bende sut pompasi aldim sutum gelmezse diye kizlar bunun yanisira bebek battaniyesi koydum 2 adet. Kendime makyaj malzemesi ayna toka da koydum

hepinize hayırlı doğumlar sağlıcakla kucaklarınıza alın alalım inş.banada dua edin darısı bana inş.tecrübeleri yazarsınız birde hastane çantalarında neler ihtiyaç olduğunu :)

merhaba canlarım;
hayırlı bayramlar öncelikle :)
doğumlara az kalmış allah bi avazda kurtarsın hepinizi.ben bu aralar pek giremiyorum minnakım anjin oldu yüksek ateşle 3 gündür hastanelerdeyiz,rabbim düşürmesin bugün iyi şükür.hastane çantalarınızı fazla doldurmayın canlar evi taşımayın kız
inanın bir çoğu işinize yaramıyor.süt konusuna gelince ilk 2 gün az geliyor genelde ama sonra bollaşıyor bebek doyuyor o sütle sakın şimdiden süt telaşına düşmeyin.strese girmeyin.bende süt boldu ama bizim kereta emmedi.
hastaneye götüreceğiniz demir baş dut kurusu hoşafı olsun.süt veriminizi arttırır.

Gecmis olsun canim Allah bir daha gostermesin acil sifalar diliyorum bebise insallah sutumuz olurda besleyebiliriz yavrularimizi suan ki en buyuk streslerden biri de bu hayirlisi artik

Kizlar bugun nst ye girdim sancim cikti ama ben farkinda degildim tansiyonumda 12/8 doktorum persembeye kadar evde dinlenmemi ve kendimi takip etmemi soyledi eger persembe gunude sanci ve tansiyon yuksek cikarsa oglusumu cuma gunu alacaklar eger persembe her sey yolunda olursa sezeryan tarihim 14 agustos benden haberler boyle umarim herkes iyidir

ay canım çokkk heycanlı yaaa..

. bende 3 gün önce nst ye girmiştim hiç bişey çıkmamıştı. benim tansiyonum düşük seyrediyor.11 ağustosta kontrole gideceğim inşallah.

hakkında hayırlısı olsun haberlerini yaz mutlaka...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…