Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sağol canım inşallah bu sefer hevesim kursağımda kalmaz inan girdiğimde hep sana da bakıyorum bi haber var mı diye dualarımdasın inşallah bebişim tutunur senden de güzel haberler alırız :)

hayatım delimisinnnn sen resmen hamilesin bariz çizgi var işte daha ne istiyosun!! off inanmıyorum çok çok sevindim, direkt ovülasyon testi mucizesiii yaaa lütfne hemen git kan testi verrrrrrrr laylaylommmmmm süpersinnn :)

adıma çok sevindiniz güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim... ama iyi ki beklemişim dün gece bu sabah ve ardından yine bu gece toplamda 3 test daha yaptım emin olayım kana öyle gideyim diye ama çokkkkkkkkkkk üzgünüm ki testler düne oranla koyulaşacağına daha da silik çıkmaya başladı tamamen kaybolmadı ama daha silik işte sanırım tahmin ettiğim gibi yine kimyasal oldu her şeyden çok istediğim bebeğim yine tutunamadı bana tahminim bugün ya da yarın adette olurum idrarım baya bi sarı belki de yine enfeksiyon var bilemiyorum belki başka bi şeyin etkisiyle bhcg yükselip teste gözüküyodur çokkkkkkkk mutsuzum yine olmadı

kızlar bu da bu sabah yaptığım test koyulaşmıyor ama tamamen kayıpta olmuyor ovü. testine göre tahminen bugün adet olmam lazım eğer bugün olmazsam kana gidicem ... normalde giderdim de işi ayarlayamıyorum bugün ve yarın yoğun perşembe günü öğleden sonra gidebilirim yoksa bende kafayı yemek üzereyim

arkadaşım belki bir de testin markasına göre değişiklik gösteriyordur daha pahalı testlerden alıp baksan predictor gibi falan

arkadaşım belki bir de testin markasına göre değişiklik gösteriyordur daha pahalı testlerden alıp baksan predictor gibi falan

tatlım biz şu an zorunlu hizmet bölgesinde çalışıyoruz bi belde de yaşıyoruz ve şu an bulunduğumuz yerde ne hastane ne de eczane var
şu testleri almak için bile 30 dakikalık yola ilçeye gidiyoruz orada da böyle dandik testler var bakalım bende testin hassasiyetinden şüpheleniyorum akşam üstü gidip başka marka arıcaz

Canım yaptığın testlerin hepsi ovü testimiydi?

Canım yaptığın testlerin hepsi ovü testimiydi?

hayır canım, ben ovü testinde 16. ve 17.gün koyu çizgiyi gördüm 19.günde iyice silikleşti ve bıraktım zaten, yani son ovü testini 25 eylülde yaptım, son 2 gündür yani 6 ekimden bu yana paylaştığım silik testlerin hepsi gebelik testi... benim sıkıntım testler koyulaşmıyo hep aynı şekilde silik kana gidemiyorum işten dolayı açıkçası bana yine kimyasal gibi geliyo... ovü testleriyle ilgili tekrar alıntı yapmamın sebebi bu testlere göre tam olarak ne zaman adet olmam gerekiyo, dün mü bugün mü onu bilemedim

canım ilçede hastane yok mu? kan testi yaptırmanı önemle tavsiye ederim.

canım ilçede hastane yok mu? kan testi yaptırmanı önemle tavsiye ederim.

beldedeyiz canım burda bi sağlık ocağı var ama kan testi yapmıyolar devlet memuruyuz o nedenle sürekli gidemiyoruz bakalım adet olmazsam perşembe izin alabilecek durumdayım o zaman gidicez...

anladım canım zaten birinde gözüküyor bhcg ben mi yanıldım acaba dedim bak tatlım benim kızda sanırım 5 gün mü ne geçmişti yine çok silikti aklında bulunsun ilk fırsatta dr git:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…