Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yumurtlama problemı degıl aslında, yumurtlamıssın 10 cıktıgına göre :)
ovulasyon tarihinden eminsen eğer yeterli progesteron salgılamamıssın. ama daha önceki ay da 16 civarı cıkmıştı diye hatırlıyorum? sorun yoktu yani. bir seferlik de olabilir.
en iyisini doktor bilir, bir doktora sormanız gerek :)) çalışmalara başladınız mı?

yok cnaım daha önce ben hiç progesteron testi yaptırmamıstım evet bir kere niyetlenmiştim sonra ogun vakit bulamamıştım, bu ilk yani aslında. Bu ekim ayı içerisinde doktora gidicem inşallah eşimle birlikte o da testlerini yaptıracağına söz verdi, benim için bu da bir adımdır, boşuna oyalanmak istemiyorum çünkü. bu ay denedik canım hayırlısı artık :))

hadi bakalımm hayırlısı, inşallah doktora test için değil kese görmeye kalp atışı duymaya gidersiniz :)))
kusura bakma ben başka biriyle karıştırdım sanırım. doktora sorarsın sen, belki de ara sıra böyle çıkması normaldir. eşinin böyle bir aşama kaydetmesine de çok sevindim :) inşallah en kısa zamanda güzel sonuç alırsın.

Kızlarrr yardımınıza ihtiyacım var telefondan foto nasıl ekleyebilirim ya ben dün ovi testi yaptım bildiğiniz tek çizgi çıktı diğer çizgiden eser yoktu hatta ikindi saatleriydi bugün sabah yine yaptım kopkoyu çizgi çıktı ikiside aynı koyulukta şaşırdım kaldım bugün adetimin 10. günü bide daha öncelerde test yaptığımda bi kaç gün içinde tam koyulaşıyordu şimdi birdenbire koyulaştı resmi yükleyemiyorum ki sizinde böle birdenbire çift çizgi mi çıktı yoksa bi kaç gün içinde mi koyulaştı.

canlar bata 6 gün kala yani dün ovü testi yaptım belki koyuyu görürüm diye malesef çizgi vardı ama koyu değildi sonra dayanamadım la... markasının ovülasyon testi ile birlikte gelen ultra erken gebelik testi vardı onu da yaptım bugün, yani bata 5 gün kala ama onda da bişey yok ... zaten hiç belirtim de yoktu kısaca bu ayda olmadı haber vereyim dedim ovü testi kullandık tam zamanında çalıştık hatta keçiboynuzu kürünü bile denedik şansı daha da arttırmak için ama olmuyor olmuyor olmuyor benim söyleyecek sözüm kalmadı artık

Canım bi günün geçsin bekle öyle üzme kendini diycem ama sen yinede üzüleceksin inanki vardır bi hayır bende korunmadım bu ay çok heyecan yaptığımdanmıdır nedir iki gündür sanki içimde yumurtalıklarım dans ediyor anlam veremedim gebelik diyecem ama daha çok erken gerçi ben çok ama çok hassasım bilemiyorum ki öffff hayırlısı neyse o olsun sende hamile olabilirsin bazılarında geç belli olabiliyor adetini bekle inş hamilesindir canım.

Kizlar merhaba ne zamandir yazamiyorum. Gecen hafta persembe gecesi asiri sanciyla hastaneye gittik, bebek dusuruyorum sandik. Hastane hemen doktorumu aradi geldi ultrasona girdim bebek cok iyi dedi bobreklerime bakti sapasaglamdi ama apandiste bir geldi ki patlamak uzereymis. Hemen ertesi gunu amleliyata alindim. Bebek icin cok riskliydi ama olmazsam patlarsa ikimiz icin de daha buyuk tehlike olacakti. Hamilelik nedeniyle ameliyattan con erken uyandirildim ve hic bir agri kesici ilac veremediler. Sadece parol o da bas agrisi ilaci ve gunde 1 tane. 3 gun cektigim sancinin tarifi yok. Ameliyat icin verilen karbindioksit gazini atamadigimdan kemiklerim yandi acidan. En son care lagman yaptilar ama onunla da tamamen atamadim. 3 gun sonra hastanede yapacak birsey kalmayinca eve geldik. Zaman ve yuruyusle gazi attim ve sadece dikis acilarim kaldi. Bugun kontrole gittik bebek gayt iyi, ense kalinligi, burun gelisimi yerinde masallah. 2li test yaptirmiycaktim ama yatirdim. haftaya sonuc alinacak. Sargilarim alindi gobek deligim cok fena dikisli, ama acilarim azaldi. Doktorum 2013 de oldugumuza bakma orta cag teknikleriyle ameliyat etmek zorunda kaldik seni dedi. Rabbim e binlerce kez sukurler olsun ben de bebegimde buyuk bir tehlike atlattik. Verilecek sadakamiz varmis. Bu arada bugun doktorumuz bebek kiza benziyor ama net bisey soyleyemem dedi. Bakalim haftaya test sonuclarina gittgimizde ntlesir insallah :) herkes iyidir umarim opuyorum...

Canım benim çok geçmi,ş olsun.Ağrıların inşallah geçmiştir.Verilmiş sadakan varmış gerekten.
Ama sen yine de birşeyler dağıt bu aralar.Bu arada benimde kız gibi.çarşamba kontrolümüz var bakalaım

benim silik silikdi aniden koyulaştı sonra canım

kızlar biraz önce yaptığım idrar testi bata 1 gün var yine olmadı galiba çok silik değil mi

canım çok üzüldüm büyük geçmiş olsun Allah tan hem sen hem de bebek sağlıklısınız dikkat et kendine biran önce iyileş öpüyorum...

kızlar dayanamadım nöbetçi eczaneden farklı marka bi test daha aldım onda da 2. çizgi hemen belirdi ama ilk test kadar belirgin değil gerçi 2 testi de sabah idrarıyla yapmadım belki sabah olsa daha koyu çıkardı bilemiyorum, yalnız daha önce de benzer bi durum yaşadığım için sevinemiyorum kasıklarımda da adet olacakmışım gibi yoğun bi sancı var yine temmuzdaki gibi kimyasal olur diye çok korkuyorum yarın sabah testi yine tekrarlıcam eğer daha koyu çıkarsa salı günü kana gidicem tabi bu sancıyla adet olmazsam lütfen dua edin bebişim bana tutunsun

cnm bu test pozıtıfı gosterıyor benimki cook daha silikti hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz Allah yardımcın olsun

Canımmm çok çok çok sevindim hamilesinnnn:)))) kendim kadar sevindim çok istiyordun bu bebeği allahımdan dilerim bebeğin sana sıkıca tutunur sağlıklı bir şekilde kucağına al inşşş darısı bana olur inş:)))))

Yarın kesin kana git salıyı bekleme bence pazartesi daha iyi beni dinle:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…