Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

nurdann nursay22 unlugul kizlar nerdesiniz yahuuu????

canim clearblue markasi biraz pahali ama ben o ayhamis kaldim.nasip

kuzum merhabaaa :)

ben 2 haftadır tatildeydim. BU arada hala oldum dünya güzeli bir yeğenim oldu allah sağlık versin inşallah. Heyecanla siteye baktım ama pek bir hareket olmamıs forumda. Nasılsınız kızlarrr ?

Öncelikle tebrik ederim canım yeğenin sağlıklı,mutlu,hayırlı bi evlat olur inşallah...biz bıraktığın gibiyiz, maşallah hamişlerimizin durumlar iyi gidiyor nazar değmesin...

Geçenlerde şöyle bi baktım da mart, nisan gibi yumurtlama zamanlarımızı konuştuğumuz arkadaşların çoğu bebişlerinin cinsiyetlerini öğrendiler, yakında sağlıkla kucaklarına da alırlar inşallah... Anlayacağın eskilerden oldukça az kişi kaldık zaten forum da çok sessiz bazen günlerce yazan olmuyo ne diyim geride kalan bizlerin de en kısa zamanda yüzü güler inşallah , olmaması için tıbbi bi engel yokken böyle ne yapacağını bilmeden beklemek gerçekten çok zor moralim çok bozuk artık hayattan hiç zevk alamıyorum canım hiç bi şey yapmak istemiyo, kendimi iyice dibe vurup deprosyona girmek ya da isyankar olmak istemiyorum zaten bu moralle olacağı varsa da olacağını pek sanmıyorum bir dokun bin ah işit gibi oldu canım kusura bakma baya bi doldum ben

böyle konuşma nolur Allah a dua et en hayırlı zamanı dile, daha ne kadar uğraştın ki. Geç olsun güç olmasın o sevinci tadıp bebeğini kaybeden arkadaşlar var forumda görmüşsündür belki. Herşeyin en hayırlısını dile ve nolur üzülme cnm.

söylemesi kolay biliyorum ama lütfen umutsuzluğa kapılma benzer duyguları kimi zaman ben de yaşayabiliyorum ama Aallahtan çalışıyorum sürekli meşgulum. Benim fiilen 32 yaşımın ortalarında olmama ragmen henüz çalışmalara bile başlamamak asıl sorunum. Gülüp eğleniken pat diye aklıma geliyor ve panik atak geçiriyor gibi oluyorum <zZAMAN elimden kayıp gidiyor endişesi ile. Ama sonrasında kendimi sakinleştiriyorum. Allah izin verirse hepimizin bebeişleri olucak er yada geç. Lütfen canını sıkma ve yine lütfen artık kendini kasmak yerine iyi bir doktora git ve gerkeiyorsa tedaviye başla.

canım seni çok iyi anlıyorum, zaman zaman ben de zorluklar yaşadım. bana doktorlar 1 yıl korun ve bekle çocuk sahibi olma demişlerdi, az çok anlayabiliyorum hissettiklerini. ama biliyor musun, moral doğurganlık üzerindeki en büyük etken. psikolojini kötü etkilersen hamile kalmanı kendin engellemiş olursun. bu yüzden olumlu düşünmeye çalış ve bebek işini saplantı haline getirme. çalışıyor musun bilmiyorum? ya işine ya da dışarda başka birşeylere odaklanmaya çalış. sürekli bebek düşünme. tüm kontrollerin yapıldı mı? hormon testleri, rahim filmi, eşinin spermiogramı?? bunlar yapılmamışsa yaptırmanı tavsiye ederim. eğer ki herşey yapılmışsa demek ki doğru zamanı bekliyor. lütfen moralini bozma ve olumlu düşün. bana kaç doktor 1 yıl bekle sakın hamile kalma dedi, dinlemedim. en son dooktorum iyi bari denemek istiyorsan dene, zaten yılbaşına kadar hamile kalamazsan tedaviye ihtiyacın var demektir demişti. hep paylaştım bunları topikte. bir sonraki sefer o doktora gittiğimde hamileydim canım. asla vazgeçmedim, kötü de düşünmedim. çok şükür 5. ayımı tamamladım ve o beni korkuttukları şeyler gerçekleşmedi. herşey mümkün yani, senden çok daha kötü durumda insanlar var, jepimizin anne olmak hakkı ve olacağız da inşallah :) buna inan..

Selam kizlar nasilsiniz..
Benim yine gunum gecti artik yazmak bile istemiyorim boyle soyle diye
Normalde adetlerim son aylarda on gunu gecik gecikiyodu.. Gecen adetimde 19 gun sonra adet oldum normaldr 32 gunde adet oluyodum.. Bu ay da adetime iki hafta kala bir hafta suren kanla karisik pembe akinti devam etti.. Sonra gecti ve halen adet olmadim 7 gun oldu normal 32 gunu geceli.. Ama tabi umudum ve umidim yok.. Hayirlisi.herkes icin..

Nyilmaz sende uzme kendini desemde bende cok uzuyorum bazen kendimi.. Bazen hamile haberi aldikca kotu oluyorim hele ki adet zamanim yaklastikca.. Hep toparliyorum sonra.. Hayirlisi olsun hepimiz icin bugun bi arkadas birbucuk yildir deniyodu hic bi testlerini falan yaptirmadilar bugun hamile vakit zaman var sabretmek
lazim..

Rosesoulcan , nursay, nyilmaz unlugul, ozlemgok, yedirenk, yedikolik hepimiz bigun hamile kalicaz inanin.. Bebegimizide alacagiz.kucagimiza arkadaslar

Canım bu yazını okuyunca emin ol gözlerim doldu çok duygusal bi insanım biri üzüldüğü zaman bende çok üzülüyorum ama bak böle olmaz hem sen bişeylerle uğraş bak ben kilo veriyorum yaa bebek fikri yeminle söylüyorum nerdeyse aklıma hiç gelmiyor diyeceksin ki sen zaten annesin ama şunuda bil ne kadar anne olursam olayım bu ikinci bebeği çok ama çok istiyorum allahta biliyor bunu fakat zamanı gelince olacak senin aklında her zaman bende anne olacağım düşüncesi olsun fakat zamanı var deee seninde bebişin olacak allahın izniyle inş:)

iyi dilekleriniz ve verdiğiniz moral için hepinize çok teşekkür ederim kızlar... ben 32 yaşındayım evleneli hemen hemen 1 yıl oldu, ilk altı ay eşim korundu kendimize biraz zaman vermek ve evliliğimizin tadını çıkarmak istedik sonra ikimizde artık çocuk sahibi olmak istediğimize karar verdik ve korunmayı bıraktık 5 ay boyunca bu şekilde bekledik ancak bi sonuç alamayınca 1 ay önce doktora gittik adetimin 3. gününden itibaren başlayarak tüm kontrollerim yapıldı bu arada eşim de spermiyogram testini yaptırdı ve ikimizde de doğal yolla çocuğumuzun olmaması için hiç bir neden bulunamadı yalnızca bende idrar yolu enfeksiyonu saptandı o da son kontrolümde tamamen geçmişti, doktor sadece zaman dedi stres etkiliyor olabilir dedi ikiside sağlıklı olan çiftlerde de herhangi bir neden olmaksızın 1 yıla kadar çocuk sahibi olamama durumuna rastlıyoruz dedi bi 6 ay daha deneyin ama acele ediyorsanız ve süreci kısaltmak istiyorsanız aşılamada yaptırabilirsiniz sizin durumunuzda aşılamanın %90 şansı var dedi kısaca benim hikayem bu belli bi tıbbi engelimiz olsaydı tedavi yoluna başvurur ve süreci beklerdik bana hiç bi neden yok denirken böyle elim kolum bağlı beklemek zor geliyor sadece tabi ki büyük olan Allah tır tabi ki her şeyin olması için belirlenmiş bir zaman vardır bunun bilincindeyim ama elimde değil etrafımda tombul tombul elleri ayakları yumuk yumuk süt kokulu bebişler görünce dayanamıyorum işte neyse bi 6 ay daha doktorların tavsiyelerine uyup denemeye ve Allaha dua etmeye devam edicem bakalım yine netice elde edemezsek şubat gibi aşılama denicez galiba, umarım daha fazla bekletmez beni bebişim de bu stresli süreçlere girmeye gerek kalmaz hepinizi öpüyorum güzel haberlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

aminnn arkadaşım aminnn en kısa zaman güzel haberlerini de alırız inşallah yürekten diliyorum bunu sana :))

arkadaşım bak yaşımız da aynı seninle. Umarım aynı zamanlarda en kısa zamanda hamile kalırız. Lütfen umudumuzu kaybetmeyelim lütfennnn :)))

ya kizlar beni de biliyorsunuz 7 . ayimda oldu.ki olmayabilirdide.kafam baska bir seye yogunlasmisti ben ona bagliyorum hamile kalmami.bastan beri diyorum stres stresssssssssss

aminnn arkadaşım aminnn en kısa zaman güzel haberlerini de alırız inşallah yürekten diliyorum bunu sana :))
Allah razi olsun canim benim ayni dileklerle insAllah..
Bugun oldu halen bi gelen giden yok.. Belirtide birden karnima adet sancisi giriyo aha diyorum geliyolar heralde sonra kesiliyo hicbiseyim yokmus gibi oluyo gogusler cok aciyo bakalim..

arkadaşım bak yaşımız da aynı seninle. Umarım aynı zamanlarda en kısa zamanda hamile kalırız. Lütfen umudumuzu kaybetmeyelim lütfennnn :)))

Ben de 32 yasindayim :) yasimizin neyi var? Kismetse 40a kadar 3.yu bile yapariz istersek :)))

Nyilmaz canim bu arada sigara iciyor musun? İciyorsan birak, onemli olcude dogurganligi etkiliyor. Cay kahve gunde 1 bardaktan fazka icme. Saglikli beslenmeye ve yuruyus yapmaya gayret et. Saglikli yumurtalar saglikli vucutta olur. Hatirlarsaniz ben 26. Gunde yumurtlamistim :) o kadar cok soyledim ki, unutmaniz ne mumkun? :))) imkanin varsa bir de rahim filmi cektir asilamadan once, her ihtimale karsi.

biz hep burdayız.rabbim hayırlı zamanda kucağınıza almayı nasib etsin.ben hergün topiğe bakıyorum.ancak işin aslı pek yazmak istemiyorum,gözünüze sokar gibi olmasın diye.ama hepinizden haberim var hepiniz için dua ediyorum.bende çok bekledim,kavuştum 2 kere kaybettim velhasıl sona yaklaşıyorum artık ama hala inanamıyorum.
dilerim siz benim gibi sorunlar yaşamadan anne olursunuz.sakın moralleri bozmayın devam denemeye benimde olmasa bende hala deniyor olacaktım bıkmadan

sizleri seviyorum arkadaşlarım

benim 2 arkadaşım benden sonra şu ovu. test ile hamile kaldı, o testleri mutlaka kullan cnm. ben 20tl ye aldım gi.gidiyor, labo..ick

benim 2 arkadaşım benden sonra şu ovu. test ile hamile kaldı, o testleri mutlaka kullan cnm. ben 20tl ye aldım gi.gidiyor, labo..ick

canım geçen ay aldım ben o testten içinde 2 adet erken gebelik testi de hediye geldi... ikinci çizgiyi de gördüm hatta bu ay erken yumurtladım burada sizle de paylaşmıştım zaten 28.gün adet oldum yani normal periyoddan 4.gün önce ... ama şansızlık mı ne denirse artık eşim yanımda yoktu memleketine gitmişti bi iş için, ben yanına gittiğimde 3 gün falan geçmişti üzerinden yani sözün özü ovülasyon testi kullanmama rağmen değerlendiremedik bakalım daha 12 adet test var bu ay da denicem ama açıkçası ben ovülasyona denk gelmemesinden kaynaklanan bi sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü biz gün aşırı da çalıştık yani mutlaka yumurtlama dönemine denk gelmiştir de tutmayınca tutmuyo işte inşallah bi süpriz olur da bu ay tuttar...

canlar 4 gündür hemen hemen aynı saatlerde az sıvı tüketmeye çalışarak yaptığım ovü testlerimin fotolarını paylaşıyorum... şu an adetin 14.günündeyim sizce ne zaman pik yapar çalışmaları nasıl yapmak lazım testleri kullanıp hamiş kalan arkadaşlar fikirlerinizi alabilir miyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…