Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canimsimdi baska bir doktordan geldim.Vajinalde bakti yolk sac da olusmus.Yaninda kanama var falan demedi.Yat dinlen dedi.hapa devam.Insallah iyi olur hersey.Nurdannnnnnnn nerdesinn sen akil verirdin bana arkadasimmmmmm

yolk sac oluşan gebelik sürekliliği olan gebeliktir canım benim hiç korkma..yoğun olan kanamalardan kork sen..kendinide sürekli olarak dinle birşey olunca zaten anlaşılıyor,o his kayboluyor canım...arada bir böyle lekelenmeler olur bendede hala arada bir oluyor bitanem sıkma canını :)
haber bekliyorum senden

Canim bu lekelenleme degilartik kanama.idrar gibi cok sivi kanama oluyor.he tuvaletegittigimde pecetyele sildigimde de geliyor.orkid koydum artik ama ona cok gelmiyor.hap saatimi bekliyorum.ikiser tane verdi doktor 12 saat arayla

Canim bu lekelenleme degilartik kanama.idrar gibi cok sivi kanama oluyor.he tuvaletegittigimde pecetyele sildigimde de geliyor.orkid koydum artik ama ona cok gelmiyor.hap saatimi bekliyorum.ikiser tane verdi doktor 12 saat arayla

pıhtı şeklinde parçalar geliyormu peki?
yani doktor kanamanın nereden geldiğini göremedi mi?

ben de o listede olmak istiyorum :)

pıhtı şeklinde parçalar geliyormu peki?
yani doktor kanamanın nereden geldiğini göremedi mi?

yOK CANIMPIHTI DEGIL.Doktor vajinal ultrasonlada bakti.Hic surda kanama var falan demedi.ISte yolk saci gordu bu iyi bisey dedi bos gebelik falan degil dedi.Ne bilim sekli bozulmusya dasurda kan var falan demedi hic.HAplari kullan yat dinlen dedi.Her lekelenme tehlikeli olabilir dinlen dedi.

cnm bende hiç kanama, pembe akıntı vs. olmadı ona rağmen doktorum progestan verdi.
haplarını düzenli kullan, ve mutlaka dinlen ev işi yaparken max. 10dk ayakta kal çok önemli, ayaklarına yastık koy (doktorumun sözleridir)

Ay canim saglikli olsunda ben dinlenirim sorun degil.Simdide okuyorumnormal olabilir diyor kanamalar icin.Rahatlicam artik heralde bebekde birsey olsa belli olurdu ultrasonra seklinde

2 hafta önce düşük yaptığımı sanmıştım ama meğer düşürmemişim şuanda 4,5 haftalık hamileyim çok mutluyum bide 15 gün sonra doktor gel dedi ultrasonda da görürüz artık inşallah normal bir gebeliktir ilk bebeğim çok heyecanlıyım ya

heeeyyyy çok güzel bir haber allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin (hepimize)
nşsan 2014 anneleri grubuna gel cnm :)

ye benimde aklımda bu iki arkadaşım var Nursay,nylmz nerelerdesiniz ovu. testlerine başladınız mı? Hadi bakalım bu ay olucak. Ama şimdiden sölim şekerler dert bitmiyo bitmiyooooo :)

canım ya inan bende hep seni merak ediyodum bugün fırsat buldum bi haberlere bakayım hemde durumumu anlatayım dedim ve açar açmaz mesajını gördüm kalp kalbe karşı bu olsa gerek :) öncelikle çokkkkkkkk sevindim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al güzel bi hamileliğin doya doya tadını çıkar inşallah arkadaşım :)

bana gelince 9 ağustosta adet oldum sonra 3.günü kontrole gittim tetkikler yapıldı ultrason hormon tahlilleri falan doktorum idrar yolu enfeksiyonu haricinde her şey normal dedi antibiyotik verdi hemen başladım bide adetin 16. günü içilecek bebeğin rahme tutunmasını kolaylaştıran bi ilaç yazıyorum dedi sonra ona da başlıcam bende bi sorun olmayınca eşin bakılsın dedi hemen eşime de spermiogram yaptırdık onun sonuçları da normal çıktı yalnız varikosel başlangıcı var demiş doktor şu an sorun yok normal yolla bebeğiniz olur ama ilerde hem ağrın olur hemde sperm değerlerin düşer demiş bizde şubat tatilinde ameliyata karar verdik neyse sonuçta ikimizinde tıbbi bi engelinin olmaması içimizi rahatlattı doktorum gebeliğin oluşmama nedenini aşırı strese bağladı aşırı şartlanmadan beyin bi sıvı salgılıyomuş o da gebeliği geciktirir dedi bide gün aşırı ilişkiyi yasakladı gebelik olana kadar adetin 14. ve 21. günleri yapın aralarda dinlenin dedi ovü testimde geldi doktorada söyledim kullanıcam diye zaten bu testlerle kafayı çok bozmaktan böyle oluyo gerek yok dediğim tarihleri takip et yeter dedi ama ben yine de kullanıcam :) benden haberler böyle kimim85 umarım senin durumunda biran önce düzelir ve sağlıklı bi hamişlik geçirirsin, nursay22 senden de en kısa zamanda güzel haberler gelir inşallah şimdilik ben kaçıyorum tatil dönüşü eylülde yeni batta 10 eylül ovü testi ile ilgili arada sorularım olur, hamişlere selam, hepinizi öpüyorum kızlar :)

cnm öncelikle döndüğüne sevindim, tebriklerin için teşekkür ederim :) sorun olmamasına çok sevindim. bana da stres konusunu çok söylerdi doktorum hala bile bebek için uzak dur stresten diyor ama ne mümkün sürekli tuvaletteyim birşey var mı die, boş gebelik konusuna takığım, keseyi görücez yrn kısmetse. ovu. testi bence de kullanılmalı en azından günü tutturamadık ihtimalini ortadan kaldırıyor. Ve emin ol testte pozitifi yakalayınca öyle bir mutlu oluyorsun ki enerjin tavan yapıyor ve ne hormon grekiyorsa salgılanıyordur, gebelik testinde pozitif görmüş gibi seviniosun. Testi kullan cnm. Markası ne laboq. mu benimki oydu ucuz ve kaliteli, gebeliği de onunla öğrendim

cnaımsınnnnııızz :) biz malaesef geçtiğimiz ay çeşitli sebeplerle yumurtlama dönemimde koyu çizgiyi görmeme rağmen herhangi bir çalışma yapmadık. O yzuden üzgün ve kırgındım aslında şimdi şimdi iyiyim, eşimle de aramız iyicene. Şu an regliyim ama ovülasyon testi almadım bu ay, aslında aşağı yukarı 4-5 aydır kendi kendime deneme amaçlı yapıyotrdum ve hiç şaşmadan ya 11 ya da 12. günde kopkoyu çizgiyi görüdm bu güne kadar. AmA ALMAMAIN sebebi bu değil tabi. Kardeşimin eşi doğum yapacak ve ben doğum için 1 haftalığına memleketime gidicem, ve maalesef bu haftaya denk geliyor. O nedenle bir mucize olmaz ise bu ay da yitip giden bir ay benim için. Elbette buna şükür allah dermansız dert vermesin 1 ay 2 ay bunların önemi yok. Er geç sağlıkla bebeğime kavuşayım yeter bana.

Sizlerin de iyi olmasına çok sevindim.

Deliaytencim kendine dikkat et ama çok kasma, psikolojini boşuna bozma.

Nylmz senin de sonuçlarının temiz çıkması süper.İşte doktorların hep söylediği bu kasmayın stres yapmayın 14-21 arası çalışın. Benim doktorum da aynısını dedi. Ama ilginçtir. Misal doktor bunu söylüyor ama ben ovülasyon testlerinde 11 ve 12. günlerde görüyorum bu ne demek oluyor. Tabi hakkkını yemiyeyim doktorumun bana bunu söylediği zaman ben 28-29 günde bir regl oluyordum. Şimdi 25-26-27 günde bir oluyorum. BU günler değişiyor ama benim duble çizgiyi 11. günde görmem 3 aydır hiç değişmedi. Hayırlısı olsun hepimiz için :)

canım nasılsın merak ettim seni

amann şekerim sanki ben hamile kaldım da eşimle herşey güllük gülistanlık die mi illa zaman zaman sorunlar oluyor. Ayrılık gerektirecek boyutta değil ise gebelik düşünülmeli bence, sonuçta eşimle değil başkasıyla da olsa evlilikte tartışma kaçınılmaz. Allah sevgiyi, saygıyı bitirtmesin. Bebiş daha adı geldiği gibi insana bir olgunluk geliyor. Herşey olur 1ay 2ay geç olsun güç olmasın cnm...

canım nasılsın merak ettim seni

canım kanamam azaldı.Yok gıbı tuvaletten sonra peçeteye az gelıyor bazen o da.Insallah gelmez bır daha.Yarın doktora gıdecegım.Hapın dozajlarını sorucaz uygun gorursede ultrasonra bakar.Hayırlısı artık dua edın.Senın kardesının esının kanaması sadace leke gıbımıydı benım gıbı lekeden fazla mı oldu?

kızlar ben ilk test yaptırdığımda 38 çıkmıştı doktor takip edicez değeriniz biraz düşük dedi iki gün sonra 29 çıktı doktor düşmeye başlamış muhtemelen kimyasal gebelik oluşmuş dedi ertesi akşam kanamam oldu acil olarak gittim 28 olmuştu düşük oluşmuş dedi iki gün sonra yine gittim 21 düştü doktor tamamen temizlenene kadar bakıcaz 1 hafta sonra gelin dedi. sonra kanama bitti 1 hafta geçti gitti 157 ye yükselmişti anlayamadım doktor dış gebelik olabilir yada belki normale dönmüştür dedi iki gün sonra gittim 311 olmuştu doktor yine aynı şeyleri diyince birkaç gün sonra başka doktora gittim hcg yaptılar 934 olmuştu doktor bir büyüme var hemen kötü düşünmeyelim dış gebelik falan onlar fasa fiso dedi 15 gün sonra gel ultrasonda görücez dedi. Şimdi gün sayıyorum bi an önce bebeğimi görmek için inşallah iç gebeliktir normal olmuştur herşey...Dua edin kızlar inşallah güzel olur herşey sağlıklı hayırlı bir bebeğim olur... böye bir durum yaşayıp sonra bebeğini kucağına alan var mı

Kızlar lütfen bana birazcık akıl verin...Hamilelik kaç günde belli olur benim ilk olacak çok heyecanlıyım ama ilk belirtileti yaşayanlar neler yaşadıı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…