herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

highschool17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
383
1
kızlarrr boyum 1.60 ve sevgilim 1.85 :KK43: aramızda 25 cm fark var anlıyacağınız... bu yüzden boy takıntım var :KK43: acaba istisnamıyım diyorum ben sizler de yazın boylarınızı ve kilonuzu benim kilom 50 bu arada... :hulya:

Son düzenleme:
1.60 boyum var kilom 54 bu arada..eski kiloma kavuşcam inş.en kısa zamanda 49-50 civarında benim en güzel kilom

herkes uzunmuş yaaa:roflol:
ben de 1.62 boy 49 kilo
sevgilinle olan boy farkını niye takıyosun ki canım topuklu ayakkabı giykaydirigubbakcemile5

herkes uzunmuş yaaa:roflol:
ben de 1.62 boy 49 kilo
sevgilinle olan boy farkını niye takıyosun ki canım topuklu ayakkabı giykaydirigubbakcemile5

allah topuklu ayakkabıyı çıkarandan razı olsun zaten :) topuklu ayakkabı giyiyorum canım ama insan bazen spor giyinmek istiyor converse ya da spor ayakkabı giyincede oyuncak gibi kalıyorum sevgilimin yanında :)

boyum 1.70 kilom 79 :sinifsinif: ama mutlaka 60 olcammm sevgilimin boyu 1.90 ama ben memnunum onun yanında kısa olmakdan guclubacismile

tabi burdan ahkam kesmek de kolay insan en iyi kendi bilir geneesempatiksalakcinni bana da diyolar iyisin neyin var falan filan.. bilmiyorumkismile ama ben eski halime dönmek istiyorummsenağlama

X